O!SOME продовжує розвиток мережі магазинів азійських товарів (+фото)

O!SOME продовжує розвиток мережі магазинів азійських товарів (+фото)

17.07.2023 08:30
  511
rau

Мережа магазинів O!SOME продовжує відкривати нові торговельні точки, а також перебрендовувати існуючі локації, що працювали під брендом USUPSO.

В червні відбулося відкриття нового магазину O!SOME в київському ТРЦ Lavina Mall. Це вже 12-й магазин, що працює під оноволенним брендом. Магазин площею 71 кв. м, розташований в зоні фуд-корту, та на шляху до кінотеатру. Таке розташування, на думку власників бренду, повинно залучити більше цільового трафіку, ніж локація в звичайному атріумі.

В травні мережа O!SOME поповнилась ще однією локацією – в київському ТРЦ Smart Plaza Polytech. Магазин, загальною площею 95 кв. м відкрився на другому поверсі ТРЦ.

В травні та червні компанія O!SOME також провела ребрендінг трьох локацій, що працювали під брендом USUPSO.

28 червня після редизайну відкрився новий флагманський магазин O!SOME у центрі Львова, за адресою вул. Галицька, 12.

Це другий магазин O!SOME в форматі стріт-рітейлу. Як зазначає співвласниця та CEO мережі Маріанна Самсонова, компанія вже відпрацювала відкриття точок в форматі ТРЦ, тому підлаштування нової айдентики до стріт-формату, ще й в історичному центрі Львова, було досить складною задачею.

Також, компанія провела редизайн ще двох магазинів USUPSO – в київських ТРЦ Respublika Park та Retroville.

O!SOME – це українська мережа магазинів азійських товарів, від засновників USUPSO Ukraine. Як зазначила в інтерв’ю RAU співвласниця та CEO мережі Маріанна Самсонова, до кінця 2023 року USUPSO планує провести ребрендинг всіх магазинів під новим брендом.

Маріанна зазначає, що ребрендинг – це не просто заміна вивіски, а повний перегляд формату. Мережа O!SOME відходить від концепції “Japanese Designer Brand” та японських товарів для дому, та позиціонує себе, як перший азійський мультибрендовий магазин, який зібрав найкраще, що є в азійському рітейлі.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку