П’ять надихаючих лекцій на TED від українських рітейлерів

П’ять надихаючих лекцій на TED від українських рітейлерів

29.07.2017 09:00
  735
Юлия Бондаренко

Виступи українських бізнесменів на конференції TED про те, як правильно мріяти, чому варто відкрити власну справу та що потрібно для створення креативного простору у місті.

Засновники TED вірять, що хороші ідеї можуть змінити світ, і що їх потрібно поширювати. Саме з цією метою виникла перша конференція, а згодом і онлайн-платформа TED.  Rau.ua підготувала підбірку лекцій про сім кроків до своєї мрії, бізнес, що творить спільноти та щасливих співробітників як запоруку успіху компанії.

Олексій Малицький: “Як правильно мріяти”

Олексій Малицький – молодий підприємець, стартапер, один із засновників бренду Sammy Icon, Clan-P та інших проектів. На його думку, успішний проект залежить від вміння правильно мріяти. Тому в своєму виступі Малицький розповідає про сім кроків, які залишаються за кадром кожної успішної мрії. А також про три правила, якими він сам керується в житті. Найдивовижніше те, що під час свого виступу Олексій не промовив жодного слова. Але тим не менш (чи то саме завдяки цьому) йому вдалося справити вибуховий  ефект. Тож ніяких розумних слів, моралізаторства та повчань. Лише дотепність, щирість та маса креативності.

Марк Зархін “Креативне місто”

Марк Зархін — львівський ресторатор (Kumpel Group, Fast Food Systems) та громадський діяч. “Вітаю усіх. Мене звати Марк і я львовофіл. І цю хворобу я культивую”, – так починає виступ Зархін. У своїй лекції Марк ділиться баченням того, як зосередити зусилля громади і влади міста на розвитку і концентрації креативного класу у Львові, місті, яке має амбіції мати не тільки національні, але й глобальні впливи. Тож, про те, хто такі ПЛВП, чи можна виховати креативність та як змінити систему цінностей у населення цілого міста – у виступі Зархіна.

Андрій Пелюхівський “Чому потрібно відкрити власну справу”

Андрій Пелюхівський – підприємець, автор проекту “Розумна кава”, який створив бізнес з нуля, керуючись лише сильним бажанням та ідеєю. Про те, чому потрібно відкрити власну справу, про стереотипи та складнощі, перед якими не варто зупинятися, капіталістичний буддизм, натхнення та соціальну відповідальність розповів Андрій у своєму виступі. А також дав 15 практичних порад, як втілити в життя свою ідею.

“Власна справа – це такий челендж для мозку, для розуму, це дуже класний інструмент розширити свій кругозір. Ніякі книжки, тьюторіали, лекції, не дадуть вам того, що дає повсякденне життя і своя справа. Якщо відчуваєш у собі амплуа підприємця, то це обов’язково треба зробити”, – радить молодий підприємець.

Юрко Филюк “Бізнес, що творить спільноти”

Івано-франківський підприємець, керівник компанії “23 ресторани”, співзасновник проекту “Тепле місто” Юрко Филюк ділиться досвідом розвитку місцевих громад, бізнесу та своїми життєвими принципами, котрі допомагають рухатись вперед за своїми ідеями.

Як не шукати легкий шляхів у великому місті, а “розкачувати” своє. Виграти у персональному, навівши порядок у спільному. Про консолідацію українського бізнесу та його сучасну нову форму. “Коли ти впевнений і послідовно рухаєшся до мети, то іншим починає здаватися, що ти робиш якісь дива, а насправді ти просто рухаєшся вперед”, – говорить підприємець.

Ваче Давтян “Марафон щасливих людей”

Ваче Давтян – засновник компанії “Промкабель-Електрика” та мережі магазинів “Пан Електро”. У 2009 році він передав керівництво компаніями топ-менеджерам і почав займатися новим проектом – Школою розвитку лідерів LeaderWay.

Український підприємець та почесний володар звання “Хранитель Щастя” в своїх бізнесах, Ваче Давтян вважає, що наша країна стане справді успішною, коли українці почнуть усвідомлювати себе щасливими.

Тож, про парадокси щастя та чому треба серйозно  створювати “культуру щастя” в компаніях – у виступі Ваче Девтяна.

Читайте також – 

Маркетинг або мракобісся: 11 хитрощів Цитруса і Віктора Шолошенко

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку