Главная > Новини > Конфликти > ТРЦ Victoria Gardens заявляє про спробу рейдерського захоплення
ТРЦ Victoria Gardens заявляє про спробу рейдерського захоплення ТРЦ Victoria Gardens заявляє про спробу рейдерського захоплення

ТРЦ Victoria Gardens заявляє про спробу рейдерського захоплення

КонфликтиНовиниНовини ТРЦ
У львівському торгово-розважальному центрі Victoria Gardens заявили про спробу рейдерського захоплення колишнім керівником компанії-власника ТРЦ. Про це повідомляється на офиційному сайті торгово-разважального центру. «У п’ятницю... ТРЦ Victoria Gardens заявляє про спробу рейдерського захоплення

У львівському торгово-розважальному центрі Victoria Gardens заявили про спробу рейдерського захоплення колишнім керівником компанії-власника ТРЦ.

Про це повідомляється на офиційному сайті торгово-разважального центру.

«У п’ятницю 23 червня 2017 року, колишнім керівником ТОВ «Фенікс-Капітал», яке є власником ТРЦ Victoria Gardens, була здійснена спроба рейдерського захоплення підприємства і, відповідно, торгово-розважального комплексу. Група молодих людей спортивної зовнішності в супроводі звільненого у грудні 2016 року колишнього керівника підприємства намагалася захопити адміністративну частину будівлі торгово-розважального комплексу та проголосити Оджаклі Айтача новим директором підприємства», – йдеться в повідомленні.

Як уточнюють в компанії, зловмисники намагалися відновити екс-керівника на посаді, надавши виписку з єдиного державного реєстру, яка була виготовлена ​​на підставі свідомо сфальсифікованих документів про продаж корпоративних прав підприємства та усунення діючого керівництва.

«Завдяки злагодженим діям адміністрації ТРЦ Victoria Gardens і втручанню поліції незаконні дії рейдерів були припинені, а повноваження чинного керівництва підприємства відновлені. За фактом рейдерського захоплення підприємства і підробки документів порушено кримінальні провадження – ведеться досудове розслідування», – додали в ТРЦ.

Адміністрація торгово-розважального центру також запевнила своїх партнерів, орендарів та відвідувачів, що ситуація знаходиться під контролем, а підприємство працює в звичайному режимі.

У той же час, в компанії не виключають нових спроб рейдерів захопити ТРЦ шляхом пред’явлення державним реєстраторам або нотаріусам пакету підроблених документів, спрямованих на заміну учасників (власників) підприємства та його керівників-підписантів.

«Наголошуємо на тому, що єдиними повноважними посадовими особами підприємства є директор Євген Король та перший заступник директора Ергюль Кадем. З огляду на це, у випадку надходження таких документів просимо невідкладно повідомляти «Фенікс-Капітал» і поліцію», – підкреслили в ТРЦ Victoria Gardens.

Нагадаємо, в кінці 2016 року в ТРЦ Victoria Gardens відбулася зміна управлінської командиТоді до складу ради директорів торгово-розважального центру Victoria Gardens увійшли Кадем Ергюль, Сергій Овчінніков та Євген Король.

Довідка. ТРЦ Victoria Gardens був відкритий в жовтні 2016 року під Франківському районі Львова. Торгово-розважальний центр загальною площею 102 000 кв. м і орендною 54 500 кв. м є найбільшим ТРЦ Західної України. Зона охоплення ТРЦ включає не тільки Львів, а й найближче передмістя, – сукупно більш 990 000 чоловік. У числі якірних орендарів – продуктовий гіпермаркет Сільпо (7500 кв. М), супермаркет електроніки і побутової техніки Фокстрот (1800 кв. М), мультибрендовий fashion магазин ARGO Center і магазин дитячого одягу Argosha (1700 кв. М), fashion магазин Gloria Jeans в новому форматі Family, магазин меблів та товарів для дому JYSK (1400 кв. м), дитячий розважальний комплекс і боулінг Papashon (3450 кв. м), сучасний кінотеатр Мультиплекс (3400 кв. м).

Зроблено з Розробив AlexCSS