Главная > Новини > Конфликти > Держспоживслужба виявила масові порушення в мережі Євразія
Держспоживслужба виявила масові порушення в мережі Євразія Держспоживслужба виявила масові порушення в мережі Євразія

Держспоживслужба виявила масові порушення в мережі Євразія

КонфликтиНовиниНовини компаній
Раніше в одному з київських ресторанів російської мережі Євразія отруїлося більше 20 осіб, більшість з яких були госпіталізовані в результаті гострої кишкової інфекції. Як... Держспоживслужба виявила масові порушення в мережі Євразія

Раніше в одному з київських ресторанів російської мережі Євразія отруїлося більше 20 осіб, більшість з яких були госпіталізовані в результаті гострої кишкової інфекції.

Як повідомила прес-служба головного управління Держспоживслужби в Києві, фахівці відомства провели позапланову перевірку ресторану Євразія на вул. Дмитрівській, 2а в Києві, де напередодні сталося масове отруєння. За результатами перевірки Держспоживслужба виявила численні порушення вимог чинного законодавства. Зокрема – законів України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та ряду інших.

Крім того, фахівці Держспоживслужби відібрали проби більше 20 харчових продуктів для проведення додаткових лабораторних досліджень і підкреслили, що розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію триває. У прес-службі відомства також відзначили, що за станом на 29 червня в результаті прийому їжі в зазначеному ресторані захворіло 24 особи, 20 з яких були госпіталізовані.

Нагадаємо, мережа ресторанів японської кухні Євразія була заснована в 2001 році російським бізнесменом Олексієм Фурсовим. Зараз мережа складається з більш ніж 100 ресторанів і суші-барів в Росії, Україні та Білорусі. За даними на сайті компанії, в Україні працює 21 заклад мережі, всі вони розташовані в Києві.

Читайте також –

Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

Про автора

Виктор Нагорский Deputy Chief Editor Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS