Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

23.06.2017 10:55
  437
Ukrainian Retail Association

Цього разу представники громадських організацій придбали в Мегамаркеті простроченого товару на 10 000 грн.

Активісти громадської організації Союз споживачів України спільно з журналістами українських телеканалів відвідали один з магазинів мережі в Києві в пошуках простроченого товару. Як повідомляється в сюжеті телеканалу ZIK, рейд розпочався в рядах з алкоголем і вже через кілька хвилин на полицях супермаркету виявили  прострочені вино і горілку. Надалі, активісти також зібрали «урожай» простроченої ковбаси, сирів, шоколаду, та інших продуктів, з яким вирушили на касу супермаркету. В цілому вартість простроченого товару склала близько 10 000 грн. Подробиці – у відеосюжеті.

Це вже третій гучний скандал навколо мережі Мегамаркет за цей рік. У березні охорону одного зі столичних магазинів мережі звинуватили в побитті підлітка. Сам потерпілий – 15-річний Руслан Гусєв – розповідав, що спробував в магазині кілька горіхів, після чого охоронці супермаркету із застосуванням сили заштовхали його в службове приміщення. Очевидці інциденту викликали поліцію, з приїздом якої підлітка відпустили. При цьому потерпілий заявив, що його кілька разів ударили співробітники охорони. У самому Мегамаркеті підкреслили, що інцидент був «спланованою провокацією». Однак ця заява викликала ще більшу хвилю обурення в соціальних мережах і критику по відношенню до торгової мережі.

Пізніше, в травні цього року, після вживання в’яленої риби, придбаної в Мегамаркеті, від ботулізму помер 41-річний киянин. За даними Держспоживслужби, ще один випадок захворювання на ботулізм був виявлений у мешканця столиці, який з’їв в’ялену рибу з супермаркету мережі Караван.

Нагадаємо, не так давно співвласники мережі Мегамаркет Віктор Юшковський і Олег Вишняков розділили бізнес. Як повідомляла LIGA.netчотири з дев’яти київських активів – торгівельний центр і готель Космополіт, розважальний центр Ультрамарин і будівля, в якому розташований Мегамаркет на Петрівці, – перейшли в управління Олега Вишнякова. Решта п’ять – ТРЦ Термінал в Броварах, аутлет-центр Мануфактура, будівлі Мегамаркета на вулицях Горького, Сурікова і на четвертому кілометрі Одеської траси – старшому партнеру Віктору Юшковському. Він також контролюватиме роботу продовольчої мережі Мегамаркет і кінотеатрів Батерфляй.

Читайте також –

Помилка резидента: Найяскравіші помилки українських SMM-фахівців


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку