Главная > Досвід > Історія вихідного дня > Як виглядають супермаркети VARUS в Києві і Кам’янському (фотоогляд)
Як виглядають супермаркети VARUS в Києві і Кам’янському (фотоогляд) Як виглядають супермаркети VARUS в Києві і Кам’янському (фотоогляд)

Як виглядають супермаркети VARUS в Києві і Кам’янському (фотоогляд)

Історія вихідного дняРозвитокФоторепортаж
01.07.2017 0
Що нового в інтер’єрі магазинів VARUS і як виглядають магазини мережі, що працюють в Києві і Кам’янському – в нашому фотоогляді. Мережа VARUS –... Як виглядають супермаркети VARUS в Києві і Кам’янському (фотоогляд)

Що нового в інтер’єрі магазинів VARUS і як виглядають магазини мережі, що працюють в Києві і Кам’янському – в нашому фотоогляді.

Мережа VARUS – один з лідерів українського продуктового рітейлу. Звичайно, вона на порядок поступається і за кількістю магазинів і по виручці таким гігантам, як концерн АТБ і Fozzy Group (мережі Сільпо, Фора, Thrash !, Le Silpo, Fozzy Cash & Carry), або представникам «другого ешелону» – українським підрозділам західноєвропейських METRO Cash & Carry і Auchan. Але серед порівнянних українських рітейлерів ТОВ «Омега» (володіє мережами VARUS, VARUS-маркет і Планета), демонструє більш ніж гідні показники. За підсумками 2016 року вона посіла 11-е місце серед всіх продуктових мереж, що працюють в Україні, за сумарною торгової площі – 63 660 кв. м. А за темпами зростання площ зайняла почесне п’яте місце, збільшивши торгові площі за 2016-й на 1,5%. Один маркет мережу встигла відкрити вже і в 2017 році – в ТЦ Academ-City в Києві.

Стабільно зростає і виручка компанії. Якщо 2015-й рік мережа закінчила з доходом в 5,4 млрд грн, то в минулому ритейлер наторгував на мільярд гривень більше, що дозволило йому зайняти сьоме місце серед українських FMCG-мереж по обороту.

RAU представляє фотографії з чотирьох супермаркетів VARUS, три з яких розташовані в Києві, і один – в Кам’янському. Фото надані компанією Айсберг.

Київ:

Кам’янське

Читайте також –

Як виглядає новий Сільпо в стилі середньовічного замку (фото)

Про автора

Иван Зайцев Editor-in-chief Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS