Головна > Новини > Відкриття > Rozetka відкрила перший пункт видачі замовлень у Харкові й готується до нових відкриттів
Rozetka відкрила перший пункт видачі замовлень у Харкові й готується до нових відкриттів

Rozetka відкрила перший пункт видачі замовлень у Харкові й готується до нових відкриттів

Найбільший український онлайн-ритейлер продовжує розширювати географію своєї присутності в регіонах. 25 червня Rozetka відкрила перший пункт видачі замовлень у Харкові. Він знаходиться на вулиці Героїв Праці, 29 Г.

Це перший торговий об’єкт мережі в цьому регіоні, повідомляє прес-офіс компанії. «Формат пункту видачі замовлень дає покупцям можливість безкоштовно забрати онлайн-покупки в зручному для себе місці. Ми плануємо розвивати фізичну мережу в регіонах, і вже скоро відкриються ще кілька пунктів видачі замовлень у Харкові», — розповідає директор з маркетингу Rozetka Євген Образок.

Площа торгової зали у новому пункті видачі замовлень становить 110 кв.м. Він оснащений електронним чекіном для організації черги. Тут можна забрати онлайн-покупки, а також замовити та отримати великогабаритні товари. Крім зони видачі замовлень, у пункті також є примірочна і відділ алкоголю.

Нові пункти видачі замовлень Rozetka у Харкові запрацюють зовсім скоро. 24 липня почне роботу другий пункт видачі замовлень на вул. Полтавський Шлях, 140 з площею торгової зали 105 кв.м. А 30 липня відчинить двері третій пункт видачі замовлень на вул. Нетеченській, 25, який розмістився на площі в 180 кв.м.

Протягом останніх шести місяців пункти видачі замовлень Rozetka з’явилися в Дніпрі, Житомирі, Чернігові, Львові, Білій Церкві, Ірпені, Гостомелі, Вишневому, при цьому онлайн-ритейлер продовжує розвивати фізичну мережу магазинів у Києві.

Читайте також –

Владислав Чечоткін, Rozetka: Офлайн вже не поверне частку, яка була до карантину

Про автора