Головна > Новини > Новини партнерів > NOVUS закликає постачальників не підвищувати ціни під час усієї дії карантину в Україні
NOVUS закликає постачальників не підвищувати ціни під час усієї дії карантину в Україні

NOVUS закликає постачальників не підвищувати ціни під час усієї дії карантину в Україні

На даний момент пріоритетним завданням компанії NOVUS є повне забезпечення наявності усіх необхідних товарів у кожному з 43-х магазинів мережі.

У цей період підвищеного попиту команда рітейлера працює цілодобово, щоб постачання товарів у магазини відбувалось безперебійно та без затримок. Також компанія сформувала достатній обсяг товарів різних категорій, у тому числі, товарів першої необхідності, у розподільчих центрах у Києві та області. Мережа контролює динаміку підвищення попиту на окремі товарні категорії, оперативно реагує, щоб на них не виникав навіть тимчасовий дефіцит.

NOVUS продовжує приймати пропозиції від постачальників для задоволення попиту клієнтів. Це робиться з метою надавати клієнтам товари за доступними цінами. Адже місія NOVUS – це робити покупку зручною, доступною та корисною для кожного.

Ціни у магазинах NOVUS формуються від цін постачальників. Керівник департаменту розвитку торговельної мережі NOVUS Гінтарас Мікулскас закликає постачальників проявити соціальну відповідальність і не збільшувати ціни у цей складний період: «Пам’ятаємо про нашу людську гідність: перш за все, ми – люди, а тільки потім – бізнесмени, і отримувати надприбутки за рахунок заляканості та безпорадності людей суперечить етиці справжніх бізнесменів, а не торгашів, для яких прибуток є метою існування. Зі свого боку ми не будемо давати постачальникам можливість заробляти на покупцях і будемо інформувати АМКУ про всі факти необґрунтованого, з нашої точки зору, підвищення цін постачальниками».

Компанія вже мінімізувала націнки на категорії підвищеного попиту. І зараз прийшов час, коли весь бізнес повинен проявити свідомість та взаємопідтримку, щоб разом подолати складні часи і не загубити людяність.

«Прошу постачальників допомогти NOVUS зробити товари у магазинах доступними для кожного. Давайте разом піклуватись про клієнтів!», – завершує пан Мікулскас.

Читайте також –

Засновник Varus пропонує ввести мораторій на підвищення цін на соцтовари

Про автора