MasterZoo запустив доставку товарів для домашніх улюбленців через Glovo

MasterZoo запустив доставку товарів для домашніх улюбленців через Glovo

23.03.2023 01:45
  908
rau

Відтепер в додатку Glovo можна зробити замовлення із найбільшої мережі зоомаркетів в Україні MasterZoo. Наразі доставка доступна з 14 магазинів у всіх районах міста Києва.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, згодом зоорітейлер, який об’єдную 134 магазини у 27 містах, планує поступово підключити до платформи Glovo й інші міста та збільшувати асортимент на доставку. На карті нижче позначені зони, які входять в радіус доставки Glovo в Києві.

Зробити замовлення із MasterZoo можна у додатку Glovo в розділі “Магазини та Сервіси”. Асортимент складає понад 600 товарів шести категорій – для котів, собак, гризунів, птахів, акваріумістика і тераріумістика.

“Найбільша кількість замовлень, що вже були доставлені з MasterZoo з моменту його появи у додатку Glovo, належить до категорії “Корм для котів”, а “Корм для собак” займає друге місце. Третя популярна категорія – “Ласощі для собак”. Такий розподіл співвідноситься з даними дослідження Euromonitor International за 2021 рік, який зафіксував популяцію котів в Україні на рівні 7,7 млн, а собак – 4,4, млн. І хоча коти залишаються найбільш популярними домашніми тваринами, популяція собак росте швидше”, – розповіли в компанії.

Довідка. MasterZoo – всеукраїнська мережа зоомаркетів, що понад 15 років забезпечує потреби домашніх улюбленців у кормах, ветпрепаратах, амуніції, товарах першої потреби тощо. Кожен день відкривають двері понад 134 зоомаркетів MasterZoo у 27 містах України. Місія компанії  – добробут домашніх тварин. 

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у 25 країнах на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та наразі представлений у 35 містах. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку