У столичному ТРЦ Dream Town відкрився інноваційний дитячий центр Fly Park, і будується один з найбільших скеледромів Європи

У столичному ТРЦ Dream Town відкрився інноваційний дитячий центр Fly Park, і будується один з найбільших скеледромів Європи

25.01.2021 08:45
  2560
rau

25 січня в другій частині ТРЦ Dream Town в тестовому режимі розпочне роботу дитячий мега-центр Fly Park – Original, на прикладі якого відкрито вже сотні подібних парків по всій Україні. Офіційне відкриття відбудеться 30 січня.

«Оновлений формат дитячого розважального центра Fly Park буде розташовано на другому поверсі, атріум «Італія», загальна площа – 4500 кв. м. Ми дуже пишаємося тим, що не дивлячись на впровадження другого локдауну і всю турбулентність економічної ситуації, такі круті проекти обирають нас і довіряють нам!» – розповів керуючий директор ТРЦ Dream Town Роман Ємець.

Fly Park в Dream Town стане наймасштабнішим та найбільш інноваційним проектом серед всіх дитячих розважальних центрів столиці. Новітні VR-технології, 8D-кінотеатри, зелена кімната для професійних зйомок маленьких блогерів та центр підготовки майбутніх космонавтів зі симулятором управління літаком та атракціоном на загартування вестибулярного апарату, – всі розважальні зони будуть доступними для відвідувачів Fly Park без додаткових витрат.

На території дитячого розважального центру буде відкрито музей з неймовірною колекцією іграшок та побуту двадцятого століття, які раніше можна було побачити лише на фотографіях, та Fly Cafe з власним фірмовим кондитерським цехом.

«По закінченню карантину тут буде дуже багато артистів, різних шоу, анімацій, лялькових театрів і карнавалів, паралельно з різними майстер-класами», – комендує власник мережі Fly Park Віталій Іванович.

Крім того, вже цієї весни в другій частині ТРЦ Dream Town відкриється один з найбільших сучасних розважальних скеледромів Європи – скеледром «Пік». Місце розташування нового скеледрому – 3-й поверх. Його загальна площа – 400 кв. м, максимальна висота – 9 м, загальна вертикальна протяжність – більш ніж 200 м.

«В центрі плануються 26 різноманітних вертикальних перешкод, – каже Роман Ємець. – Відвідувачі зможуть піднятися по стовпах на висоту 6 м, стрибнути на боксерську грушу, що підвішена під стелею, скласти величезний конструктор та зібратися на нього, зробити селфі у висотних фотозонах, покататися на велетенському коні-гойдалці, спуститися з роликової гірки або відпустити руки на 7-ми метровій висоті на швидкісних гірках».

Розважальний центр розраховано на дітей та дорослих, віком від 4 років і вагою до 150 кг. Для дітей до 18 років обов’язковим є супровід. Це можуть бути батьки, для яких запланована оглядова платформа зі зручними диванами, або інструктори центра.

Крім того, на території скеледрома будують три окремі кімнати для проведення святкувань, які за необхідності можна об’єднати в один великий зал.

Також вже найближчим часом пул орендарів ТРЦ Dream Town доповнять ювелірні крамниці Aurum та Золота країна, пекарня Baker Fluffy – перша в України пекарня, що володіє секретом японського чізкейку, та магазин українського бренду одягу Cher 17.

Читайте також –

Роман Ємець, Dream Town: Діджіталізація в ТРЦ або як поєднати «несумісне»


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку