Головна > Новини > Звіти > Підсумки Arricano в 2019 році: компанія залучила $40 млн, а товарообіг орендарів ТРЦ зріс на 22%
Підсумки Arricano в 2019 році: компанія залучила $40 млн, а товарообіг орендарів ТРЦ зріс на 22%

Підсумки Arricano в 2019 році: компанія залучила $40 млн, а товарообіг орендарів ТРЦ зріс на 22%

Девелоперська компанія Arricano, яка управляє чотирма торгово-розважальними центрами в Києві та регіонах України, відзвітувала про деякі результати роботи в 2019 році.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляється в традиційному дайджесті новин компанії, 2019 рік став ще одним успішним етапом для розвитку корпоративного портфеля проєктів Arricano, до якого входять столичні ТРЦ РайON та Проспект, а також Сонячна галерея в Кривому Розі та City Mall в Запоржжі. Зокрема, товарообіг орендарів об’єктів Arricano в минулому році зріс майже на 22% у порівнянні із даними year-to-year у валюті звітності – доларах США.

Також девелопер декларує рівень найвищої заповненності торгово-розважальних комплексів – за останні сім років показник вакантності складає менше 0,25%, а станом на середину 2019 року він був ще меншим – 0,1%.

В минулому році компанія залучила кредитів на суму понад $40 млн. За словами генеральної директорки Arricano Анни Чуботіної, таких результатів вдалося досягти завдяки злагодженій роботі команди, співпраці з рітейл-партнерами та фінансовими інституціями.

«2020 рік ми зустріли із новими цілями, викликами та намірами приймати такі smart-рішення, які одночасно впливають на репутаційний рейтинг і фінансовий розвиток нашої компанії та на зростання бізнесів наших партнерів-орендарів. Команда Arricano продовжує реалізовувати корпоративну стратегію розвитку торгових центрів. Наша ціль – сприяти покупцям у якісному, затишному та комфортному шопінгу, дозвіллі та соціалізації на офлайн-просторі наших ТРЦ. Ми продовжуємо оновлювати формати наших орендарів, розширювати товарні категорії та відкривати нові популярні бренди», – прокоментувала подальші плани СЕО Arricano.

Нагадаємо, окрім управління існуючими проектами, Arricano Real Estate Plc споруджує на Лук’янівці в Шевченківському районі Києва торговельно-розважальний комплекс Lukianivka Mall. Орендні площі ТРК мають складати близько 50 000 кв. м. Компанія також має право оренди та право власності на декілька історичних будівель, що розташовані на земельній ділянці, де ведеться будівництво.

Раніше повідомлялося, що Arricano залучила 140 млн грн для фінансування будівництва ТРК Lukianivka, уклавши новий кредитний договір з Райффайзен Банк Аваль з терміном погашення до 31 грудня 2023 року. Здача проекту в експлуатацію планується в 2021 році.

Довідка. Arrіcano – один з найбільших девелоперів і мережевих операторів торгово-розважальних комплексів в Україні. Arricano володіє найбільшим в країні портфоліо реалізованих ТРК, загальна орендна площа яких становить більше 212 000 кв. м.

Портфель компанії географічно диверсифікований за рахунок активів в різних регіонах України: Київ – ТРЦ РайON і Проспект, Кривий Ріг – ТРК Сонячна Галерея, Запоріжжя – ТРК City Mall. На стадії девелопменту в компанії знаходиться ще три проекти.

Читайте також –

Підсумки року ТРЦ Мегамолл: понад 7 млн відвідувачів і підписаний договір з KFC

Про автора