Головна > Новини > Звіти > Нова пошта доставила понад 128 млн посилок за перше півріччя
Нова пошта доставила понад 128 млн посилок за перше півріччя

Нова пошта доставила понад 128 млн посилок за перше півріччя

За 6 місяців 2020 року компанія Нова пошта доставила понад 128 млн посилок та вантажів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зростання обсягів пов’язане з тим, що клієнти почали робити більш дешеві покупки, але частіше. Таку тенденцію ми помітили на початку карантину і спостерігали до травня, коли відбулося послаблення карантинних обмежень. Середня вага посилок, які відправляли наші клієнти, склала 3,5 кг, вантажів – 80 кг. Особливістю другого кварталу стало зростання обсягів кур’єрської доставки на 35%.

Популярністю у клієнтів Нова пошта почала користуватися нова послуга, запущена в квітні – доставка ліків. За три місяці компанія зробила більше 82 тис. таких відправлень, з яких 50% були доставлені у села та районні центри. Найбільше відправлень було здійснено жителям Київської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

У першому півріччі зросла й міжнародна доставка. Нова пошта Глобал, що входить в групу Нова пошта, за цей період доставила понад 2,4 млн посилок і вантажів, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання обумовив розвиток співробітництва з китайською Cainiao, американською iHerb, а також зростанням кількості відправлень із магазинів Китаю, Великобританії, США та Польщі через сервіс NP Shopping.

Довідка. Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, ПОСТ ФІНАНС і Нова пошта Глобал

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. «НП Логістик» – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

За 2019 рік група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Читайте також –

Вячеслав Климов, Нова пошта: Потрібно знову доводити споживачеві свою корисність

Про автора