Головна > Новини > Новини компаній > Decathlon Україна відкриє магазин у київському ТРЦ Rive Gauche
Decathlon Україна відкриє магазин у київському ТРЦ Rive Gauche

Decathlon Україна відкриє магазин у київському ТРЦ Rive Gauche

Торгова точка буде являти собою, головний чином, пункт видачі інтернет-замовлень, оскільки займе площу всього 40 кв. м.

Про це глава Decathlon Ukraine Флоран Гійє розповів під час онлайн рublic talk, організованого компаніями NAI Ukraine і Ceetrus Ukraine. Він зазначив, що відкриття відбудеться «незабаром», не уточнивши дату початку роботи точки і не розкривши інші подробиці.

Також топ-менеджер відомого французького бренду спортивного одягу та спорядження додав, що в планах українського підрозділу корпорації – відкриття великоформатних магазинів у всіх містах-мільйонниках країни. Крім цього, Decathlon буде розвивати відділи в українських супермаркетах Ашан у форматі shop-in-shop, і відкривати невеликі торгові точки в ТРЦ. У той же час керівництво компанії розглядає можливість розвитку в Україні за франшизою, проте поки проект знаходиться на початковій стадії.

Повний запис виступу Флорана Гійє, в ході якого він розповів про фінансові результати Decathlon Ukraine, особливості роботи під час карантину, відкриття магазинів після пом’якшення обмежень, розвиток онлайн-напрямку і багато іншого читайте скоро на RAU.

Читайте також –

CEO Decathlon Україна Флоран Гійє: в українському e-commerce у нас великі амбіції

Про автора