Головна > Економіка > Розвиток > Ліки онлайн: Amazon запускає власну повноцінну інтернет-аптеку
Ліки онлайн: Amazon запускає власну повноцінну інтернет-аптеку

Ліки онлайн: Amazon запускає власну повноцінну інтернет-аптеку

Amazon починає продавати лікарські препарати, в тому числі за рецептами, і вже найближчим часом має намір зайняти значну частку ринку, потіснивши всіх конкурентів.

Читайте російською

Як повідомляє PaySpace Magazine Global, онлайн-гігант Amazon оголосив про відкриття власної інтернет-аптеки «Amazon Pharmacy». Найбільший у світі інтернет-магазин за допомогою нової кур’єрської служби буде доставляти препарати за рецептами. Крім того, клієнти зможуть вибирати між варіантом оплати для застрахованих осіб і знижковими пропозиціями для VIP-клієнтів (якщо ліки будуть оплачуватися в приватному порядку без використання медичного страхового поліса).

Компанія оголосила, що в продажі не буде препаратів з високим вмістом наркотичних речовин, які можуть бути використані не за призначенням, в тому числі деяких опіоїдів.

Новий сервіс працює на базі придбаної в 2018 році інтернет-аптеки PillPack. За два роки з моменту покупки були отримані всі необхідні державні ліцензії на доставку медпрепаратів в США. Після оголошення новини акції фармацевтичних мереж Walgreens, CVS Health і Rite Aid втратили від 8 до 12% до початку торгів на Уолл-стріт. Акції конкурентів Cardinal Health і McKesson також просіли в ціні. У цей час акції Amazon зросли на 2,5%.

Тенденція до покупок ліків в інтернеті під час пандемії коронавіруса сприяла сильному росту бізнесу. У третьому кварталі продажі зросли на 37% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до $ 96,1 млрд. Чистий прибуток компанії збільшився і склав $ 6,3 млрд. Очікується, що в найближчому майбутньому фармацевтичний ринок продовжить нарощувати обсяги прибутку завдяки цій тенденції.

Джерело: PaySpace Magazine Global

Читайте также – 

День холостяка: продажі на Alibaba виросли в два рази

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *