Як працює оплата частинами та які підводні камені слід враховувати?

Як працює оплата частинами та які підводні камені слід враховувати?

3 дні(в) тому
  43
rau

Попит і пропозиція – на цьому стоїть будь-яка економіка. Задача продавців вгадувати попит споживачів у кожен момент часу та підтримувати його на стабільному рівні.

Розмірені продажі забезпечуватимуть грошові потоки для виробників і на цьому тримається промисловість. Ланцюжки постачань і розрахунків мають працювати без перебоїв, торговці багато роблять для підтримання продаж. У тому числі у співпраці з банками.    

Саме такий спосіб взаємодії покупців і продавців підтримує фінансова послуга – оплата частинами. Завдяки їй споживачі можуть отримувати потрібні їм товари та послуги вже зараз із відкладеною у часі оплатою. При цьому задовольняються їх потреби, а у продавців налагоджений рух товарів. Єдиний недолік безпосередньої взаємодії сторін у таких відносинах – відстрочене отримання доходу продавцями. Не в кожній галузі та окремому бізнесі є можливість очікувати надходження оплати протягом кількох місяців, адже постійні витрати вимагають регулярних щомісячних відрахувань.

Щоб знизити фінансові ризики продавців під час використання оплати частинами, доцільно залучати третю сторону – банка у ролі кредитора. Саме банк виступає гарантом миттєвого розрахунку із продавцем та дозволяє купити в розстрочку потрібний товар покупцеві. Він бере на себе ризики та незручності відстроченої оплати, створюючи міцні економічні зв’язки між продавцями-партнерами та покупцями-клієнтами.

Ефективність оплати частинами для покупця залежить від головної умови угоди, а саме того, хто сплачує послуги банку. Якщо розстрочка передбачає нарахування відсотків на витрачену суму, то вона набуває рис готівкового кредиту, що несе певні ризики для покупця. Вони проявляються у переплаті в ціні товару, штрафах за порушення графіку платежів.

Оптимальний варіант оплати частинами пропонує банк Unex Bank, у якому посередницькі послуги сплачують продавці – мережа партнерів, серед яких популярні магазини та заклади громадського обслуговування, у вигляді комісійних відрахувань від обсягу реалізації. Натомість покупці вигідно купують товари та послуги на виплат, розраховуючись банківською картою розстрочки без жодних доплат.

Такий підхід вигідний всім:

  • банк формує широку партнерську мережу із постійним доходом та розширює базу приватних клієнтів;
  • покупці насолоджуються зручними покупками без переплат та тиску на гаманець;
  • продавці забезпечують собі стабільний попит, нарощують темпи продажів, за рахунок яких легко покривають витрати на послуги банку.

Для клієнтів, що бажають отримати карту розстрочки, залишається лише одне важливе питання – як отримати максимальний ліміт? Програма оплати частинами від Unex Bank передбачає верхню межу розстрочки у 100 тис. грн, проте вона для кожного користувача визначається індивідуально. Для цього банк ретельно перевіряє кредитну історію та фактичну платоспроможність особи, наявність у неї офіційного працевлаштування для прозорого отримання доходу.

Тому в інтересах клієнта, перш ніж подавати заявку на карту розстрочки, переконатися у своїй фінансовій надійності та привабливості. Для цього потрібно позбутися ризикованих кредитних ліній та оформити офіційне джерело доходу. Ще на всяк випадок можна переглянути власну кредитну історію в Бюро кредитних історій, яких є кілька, перший звіт про самого себе зазвичай безкоштовний. Це дасть можливість розраховувати на найкращі умови спонсорування в межах програми розстрочки.


До останніх новин До популярних новин Підписатись на TG канал

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку