Топ-10 найбільших банкрутств у рітейлі США в 2020 році за версією CNBC

Топ-10 найбільших банкрутств у рітейлі США в 2020 році за версією CNBC

19.01.2021 12:30
  660
Дарія Осіїк

Багато компаній сфери роздрібної торгівлі, історія яких налічувала не один десяток років, так і не змогли оговтатися від кризи, спричиненої коронавірусом, і були змушені закрити свої роздрібні мережі. Не виключено, что американський ринок чекають й нові гучні банкрутства.

Читати російською

Як пише портал Commercial Property з посиланням на інформаційну агенцію CNBC, понад три десятки рітейлерів, зокрема й найстаріша у США мережа універмагів JCPenney, оголосили про банкрутство у 2020 році. Перед пандемією деякі з цих роздрібних продавців уже балансували на межі виживання. Але криза, обумовлена пандемією коронавірусу, суттєво вдарила по галузі. Локдаун призвів до закриття магазинів багатьма підприємствами, які не продавали предмети першої необхідності. Рітейлери, які почали 2020 рік у важкому становищі, постраждали сильніше.

Пандемія прискорила низку галузевих тенденцій, серед них і зростання цифрової торгівлі. Звички споживачів і попит на товари змінилися. Наприклад, продажі одягу впали через віддалений формат роботи, натомість споживачі стали купувати речі, щоб розважати себе вдома. Це пішло на користь таким компаніям, як Amazon, Walmart і Target, які мають сильний онлайн-бізнес і продають усього потроху.

Бізнес-канал CNBC, ґрунтуючись на даних із судових документів та інформації компаній S&P Global Market Intelligence і BDO, підготував список з 10 найбільших роздрібних банкрутств 2020 року в США. До нього увійшли:

  • JCPenney (846 універмагів на момент подачі заяви про банкрутство),
  • Neiman Marcus (67 універмагів),
  • Guitar Center (близько 300 магазинів музичних інструментів),
  • Tailored Brands (1400 магазинів одягу),
  • ascena retail group (бренди одягу Ann Taylor, LOFT, Lou & Grey тощо, 2800 магазинів),
  • GNC (2633 магазини продуктів для здоров’я та харчування),
  • J.Crew Group (понад 490 магазинів одягу, взуття й аксесуарів),
  • Brooks Brothers (бренд одягу, 244 магазини),
  • Stein Mart (понад 280 універмагів),
  • Pier 1 Imports (мережа товарів для дому, понад 990 магазинів).

Водночас деякі мережі отримали другий шанс. Наприклад, бренди Brooks Brothers і JCPenney знайшли нових власників; серед покупців була компанія Simon Property Group, один із найбільших у світі власників торговельної нерухомості. А J.Crew Group і Tailored Brands вдалося вийти з банкрутства.

Читайте також –

Технології, формати чи поведінка: топ-8 трендів в рітейлі на 2021 рік


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку