Главная > Прес-релізи > Золотий знак: VOVK забрав ще одну нагороду
Золотий знак: VOVK забрав ще одну нагороду Золотий знак: VOVK забрав ще одну нагороду

Золотий знак: VOVK забрав ще одну нагороду

Прес-релізи
05.07.2017 0
За п’ять років існування на українському ринку бренд VOVK отримав не тільки визнання від жінок з усієї України, а й найбажаніші нагороди і премії.... Золотий знак: VOVK забрав ще одну нагороду

За п’ять років існування на українському ринку бренд VOVK отримав не тільки визнання від жінок з усієї України, а й найбажаніші нагороди і премії.

Засновники бренду Тетяна і Віталій Семенченки отримали нагрудні знаки в номінації: “Керівник року”. А невід’ємна частина бренду – троє найкращих співробітників, які зуміли грамотно побудувати свою роботу – бренд-менеджер Анастасія Левинська, менеджер роздрібної мережі Оксана Воробей і product-менеджер Анна Воробей тримали в руках грамоти. Ці люди – прямий доказ того, що якщо є мета, то все можливо.

vovk

Така нагорода розв’язує руки і підтверджує, що бренд VOVK перший і в якості, і в званні, і в команді.

На сьогодні VOVK – перший український бренд одягу, який досягнув таких результатів. І, знаючи його амбіції, то далі буде ще масштабніше. Адже вони роблять все, аби бути на голову вище конкурентів. Назва бренду повністю відповідає йому, адже стати акулою бізнесу можуть лише ті, у кого є зуби, а у VOVK вони є.

 

Зроблено з Розробив AlexCSS