Главная > Прес-релізи > Бренд Steiff відсвяткував свій перший рік роботи в Україні
Бренд Steiff відсвяткував свій перший рік роботи в Україні Бренд Steiff відсвяткував свій перший рік роботи в Україні

Бренд Steiff відсвяткував свій перший рік роботи в Україні

Прес-релізи
09.06.2017 0
Рік тому відомий у всьому світі бренд з Німеччини Steiff відкрив свої двері в Києві і 2 червня відсвяткував свою першу річницю. Як повідомила... Бренд Steiff відсвяткував свій перший рік роботи в Україні

Рік тому відомий у всьому світі бренд з Німеччини Steiff відкрив свої двері в Києві і 2 червня відсвяткував свою першу річницю.

Як повідомила rau.ua прес-служба Little House, привітати іменинника в ТРЦ GULLIVER прийшли друзі і партнери: головні редактори fashion-видань Соня Забуга, Костянтин Путіленко, Ірина Заря – співзасновник і керуючий партнер мережі кінотеатрів Оскар, Наталія Тулінова – заступник генерального директора з розвитку, маркетингу, продажів у клініці ISIDA, Тетяна Ріміханова, Юлія Шашкова, Антон Єременко та інші гості.

Під час заходу гості веселилися під музичний сет від dj Dima Freeman, куштували солодощі в Steiff Candy Bar і торт у стилістиці культового плюшевого ведмедика. Головним сюрпризом свята став розіграш 10 знакових плюшевих ведмедиків, які поповнили колекції гостей вечірки.

Steiff – виробник, родоначальник ведмедиків Тедді та інших плюшевих іграшок, а також виробник одягу для новонароджених і дітей до 6 років.

За перший рік бренд став улюбленцем не тільки в Києві, а й у Львові, Одесі та інших куточках України завдяки зручній службі доставки.

З цього року Steiff активно співпрацює з ISIDA, Tabletochki і з недавнього часу запустив нову послугу First Gift Box – набори для новонароджених.

Читайте також – 

Мишка Тедди пришел в Украину: каким будет Steiff (фотообзор)

Зроблено з Розробив AlexCSS