Главная > Новини ТРЦ > У ТРК Проспект відкрився новий острів краси від NYX
У ТРК Проспект відкрився новий острів краси від NYX У ТРК Проспект відкрився новий острів краси від NYX

У ТРК Проспект відкрився новий острів краси від NYX

Новини ТРЦПрес-релізи
25.05.2017 0
На острові NYX площею 7 кв. м. представлені зручні косметичні набори, які включають все необхідне для створення макіяжу, а також помади, блиски, тіні, рум’яна,... У ТРК Проспект відкрився новий острів краси від NYX

На острові NYX площею 7 кв. м. представлені зручні косметичні набори, які включають все необхідне для створення макіяжу, а також помади, блиски, тіні, рум’яна, пудри, тону, засади, інструменти та аксесуари, а також косметички і кейси.


Про це rau.ua повідомила прес-служба Arricano – керуючої компанії ТРЦ Проспект. Команда NYX націлена на індивідуальний підхід і сервіс. Тому професійні візажисти NYX підбирають косметику, роблять тестовий макіяж, проводять майстер-класи, щоб покупці були впевнені в правильності вибору кожного продукту – за кольором, тону і текстурі.

Довідка. ТРК Проспект — один з наймасштабніших торгово-розважальних комплексів на лівому березі Дніпра в Києві. Понад 100 магазинів модного одягу, взуття та аксесуарів, улюблені бренди, супермаркети дитячого одягу, продуктовий гіпермаркет, магазин техніки, велика розважальна зона з кінотеатром «Мультиплекс» і безліччю ресторанів, безкоштовні заходи, паркінг на 1235 машиномісць і багато іншого забезпечує максимальний комфорт і незабутній відпочинок кожному відвідувачу.

Дослідження JLL: у київських ТРЦ знижується вакантність і ростуть орендні ставки

Зроблено з Розробив AlexCSS