Главная > Прес-релізи > ELSY запросив до України керуючого директора бренду – Michele Brussino
ELSY запросив до України керуючого директора бренду – Michele Brussino ELSY запросив до України керуючого директора бренду – Michele Brussino

ELSY запросив до України керуючого директора бренду – Michele Brussino

Прес-релізи
24.05.2017 0
18 травня в монобрендовом бутіку ELSY в ТРЦ GULLIVER пройшов PRESS BRUNCH, присвячений приїзду керуючого директора і сина засновника бренду Michele Brussino. Гості заходу... ELSY запросив до України керуючого директора бренду – Michele Brussino

18 травня в монобрендовом бутіку ELSY в ТРЦ GULLIVER пройшов PRESS BRUNCH, присвячений приїзду керуючого директора і сина засновника бренду Michele Brussino.

Гості заходу з перших вуст дізналися про особливості ведення бізнесу, тонкощі виробництва колекції Весна-Літо 2017 і секрети нової колекції одягу для юних леді. Press Brunch відвідали Рита Мороз, Костянтин Путиленко, Алла Родигіна, Олена Чопова, Катерина Світлична та інші представники fashion і business видавництв України.

Бренд виробляє дві сезонні колекції в рік, кожна з яких включає лінію для малюків ELSY BABY від 3 місяців до 7 років і лінію для підлітків ELSY GIRL – від 7 до 16 років.

Сезон весна-літо 2017 представлений в п’яти капсульних колекціях: Glam Rock, Хіпі, Garden, Nautica, Бохо Шик.

Довідка. ELSY – італійський виробник модного, елегантного і вишуканого одягу для дівчаток класу люкс. Молодий європейський бренд, який створює стильні і оригінальні колекції модного одягу для дітей і підлітків.

Зроблено з Розробив AlexCSS