Польський бренд Sinsay відкрив магазин у харківському ТРЦ Дафі

Польський бренд Sinsay відкрив магазин у харківському ТРЦ Дафі

26.04.2024 11:09
  1038
rau

Fashion-група LPP, що розвиває бренди Reserved, Mohito, House, Cropp та Sinsay, продовжує динамічний розвиток в Україні. Особливо активно компанія масштабує мережу Sinsay.

Новий магазин цього бренду відкрився в харківському торгово-розважальному центрі Дафі на вулиці Героїв Праці, 9. Про це повідомила прес-служба консалтингової компанії Retail & Development Advisor (RDA), яка виступила брокером при підписанні угоди оренди приміщення в ТРЦ.

“Магазин Sinsay в ТРЦ Дафі орендував приміщення площею 1340 кв. м. Це дозволило компанії відкрити магазин розширеного формату, надавши своїм клієнтам не лише широкий асортимент жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а й взуття, аксесуари та колекцію товарів для дому”, – говорить менеджер з комерційної нерухомості RDA Анна Яценко.

За її словами, з відкриттям у Харкові мережа Sinsay в Україні зросла до 76 магазинів, проте вже найближчим часом поповниться новими об’єктами. За інформацією відділу розвитку мережі Sinsay, у квітні планується ще два відкриття, а у травні до запуску готується п’ять нових магазинів бренду.

“Зараз група LPP в Україні об’єднує 190 магазинів таких брендів, як Sinsay, Cropp, House, Reserved та Mohito. В 2024 році відбувається велика експансія по всім брендам, особливо Sinsay. Відкриваємо по декілька магазинів на місяць, а в майбутньому плануємо розвиватись ще більшими темпами”, – уточнюють у LPP.

В свою чергу  генеральний директор мережі торгово-розважальних центрів Дафі Ігор Скляренко зазначив, що окрім відкриття Sinsay, найближчим часом харківський ТРЦ поповнять ще декілька орендарів. Зокрема, в квітні тут очікується відкриття магазину товарів для дому від молодого українського бренду MBM My Home.

“На травень ведуться перемовини про запуск ще двох нових магазинів. У 2024 році плануємо зменшити вакантність ТРЦ Дафі в Харкові з 10% до нуля за рахунок відкриття нових орендарів, яких раніше не було в нашому ТРЦ. Також знаходимось у постійному контакті з McDonald’s та Inditex Group. Сподіваємось, що через деякий час їх робота буде відновлена і в нашому харківському об’єкті”, – додав Скляренко.

СЕО мережі Дафі також нагадав, що минулого року в ТРЦ відновили роботу такі бренди як Comfy, Colin’s, Brocard, United Colors of Benetton, Parfouis, Intertop, Sketchers, Антошка, MYplay, Pandora, Xiaomi, Prostor, Colin’s та деякі інші. Також на вакантні площі в ТРЦ були запрошені нові партнери, серед яких Eva, Нова пошта, Rozetka, Вина світу, Мармеладний Джек та крамнички дрібного формату.

Завдяки відновленню активної роботи ТРЦ його відвідуваність у 2023 році зросла на 50% у порівнянні з першим роком повномасштабної війни. Попри складну ситуацію в місті, відвідуваність продовжує зростати й цьогоріч, що позитивно впливає і на показники товарообігу об’єкта.

“Підвищення відвідуваності ТРЦ – амбітна ціль на 2024 рік, проте ми усвідомлюємо, що повернутися до довоєнного трафіку буде важко, адже за часів активних обстрілів на додачу до загального відтоку харків‘ян відбулася ще й міграція з Салтівки в інші райони міста. Але кожного місяця ми фіксуємо зростання трафіку, і це мотивує подвоювати свої зусилля”, – резюмує Скляренко.

Довідка. LРP S.A. була створена в Польщі у 1995 році. Свій перший магазин (Reserved) відкрила у 2000-му, а роботу в Україні розпочала у 2003-му. Зараз це одна з найбільших fashion-груп країни за кількістю магазинів і товарообігом. В Україні станом на квітень 2024 року вона керує мережею, що об’єднує 190 торгових точок під брендами Reserved, Mohito, House, Cropp та Sinsay.

Retail & Development Advisor – українська консалтингова компанія, що надає повний комплекс послуг у сфері торгової та офісної нерухомості. Пропонує послуги розробки архітектурної концепції, брокериджу, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку тощо. У 2023 році компанія в черговий раз була визнана кращим консультантом з торговельної нерухомості в Україні, ставши переможцем престижної всеукраїнської премії RAU Awards-2023.
Будівельно-інвестиційна компанія Дафі працює з 2003 року і є одним з найбільших учасників українського ринку комерційної нерухомості. На сьогодні вона управляє двома торгово-розважальними центрами з однойменними назвами у Харкові та Дніпрі, Загальний актив девелопера становить понад 100 000 кв. м забудованих площ.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку