Главная > Новини > Новини компаній > Укрпошта запускає послугу доставки для малого й середнього бізнесу
Укрпошта запускає послугу доставки для малого й середнього бізнесу Укрпошта запускає послугу доставки для малого й середнього бізнесу

Укрпошта запускає послугу доставки для малого й середнього бізнесу

НовиниНовини компаній
15.06.2017 0
ПАТ “Укрпошта” з 16 червня в тестовому режимі запускає послугу Укрпошта SmartBox, спеціально розроблену для сегмента малого та середнього бізнесу. Як говориться в повідомленні... Укрпошта запускає послугу доставки для малого й середнього бізнесу

ПАТ “Укрпошта” з 16 червня в тестовому режимі запускає послугу Укрпошта SmartBox, спеціально розроблену для сегмента малого та середнього бізнесу.

Як говориться в повідомленні компанії, послуга стане в пригоді тим, хто займається електронною комерцією, продає онлайн і часто відправляє товари поштою.

Послуга дає можливість спростити процес оформлення відправлень, зекономити час та заощадити до 20% на кожному відправленні порівняно з Укрпоштою Експрес.

Сервіс також передбачає передплату відправки певної кількості посилок (10, 20, або 50) за пільговою ціною, клієнт при цьому одразу отримує фірмові упаковки SmartBox. Немає обмежень ані по вазі, ані по напрямку відправлення в межах країни.

Зареєструвати відправлення можна онлайн, далі – залишити його в найближчому відділенні зв’язку, без черг, додаткового оформлення, зважування та інших процедур.

На послугу діє єдиний тариф для відправлень у межах України (районного центру).

Читайте також – 

Укрпошта хоче привести в Україну Amazon

 

Зроблено з Розробив AlexCSS