Главная > Аналітика > Відвідуваність київських ТРЦ продовжує зростати
Відвідуваність київських ТРЦ продовжує зростати Відвідуваність київських ТРЦ продовжує зростати

Відвідуваність київських ТРЦ продовжує зростати

АналітикаНовиниНовини ТРЦ
27.06.2017 0
У той же час середній рівень вакантності в травні в діючих ТРЦ Києва знаходився на рівні 4,5%. Як повідомила rau.ua компанія UTG, останні три... Відвідуваність київських ТРЦ продовжує зростати

У той же час середній рівень вакантності в травні в діючих ТРЦ Києва знаходився на рівні 4,5%.

Як повідомила rau.ua компанія UTG, останні три місяці відвідуваність столичний ТРЦ залишається досить стабільною, і навіть показує незначне зростання. У травні відвідуваність торгових центрів Києва, порівняно з квітнем зросла на 0,7%, і склала 834 осіб на 1000 кв. м GLA. При цьому в регіональних ТРЦ даний показник збільшився і склав 717 (+2,5%) осіб на 1000 кв. м GLA, в окружних ТРЦ – 867 (+0,3%) осіб на 1000 кв. м GLA.

Без урахування відкритого в грудні 2016 Lavina Mall, середній рівень вакантності в травні в діючих ТРЦ Києва знаходиться на рівні 4,5%, а загальна вакантність – близько 10%.

У травні 2016 року середня орендна ставка для приміщень галереї моди площею 100-200 кв. м становила $33/кв. м/місяць без урахування ПДВ і OPEX. Формування орендних ставок для орендарів здійснюється в індивідуальному порядку в залежності від площі, розташування магазину в ТРЦ, а також товарообігу рітейлерів і їх якірного потенціалу.

Читайте також

Дослідження JLL: у київських ТРЦ знижується вакантність і ростуть орендні ставки

Зроблено з Розробив AlexCSS