Главная > Новини > Охоронці SkyMall побили проукраїнських активістів (відео)
Охоронці SkyMall побили проукраїнських активістів (відео) Охоронці SkyMall побили проукраїнських активістів (відео)

Охоронці SkyMall побили проукраїнських активістів (відео)

Новини
15.07.2017 0
15 липня 2017 року активісти громадського руху “Відсіч” влаштували проти відкриття магазину російського бренду Gloria Jeans акцію, яка обернулася бійкою з охороною ТРЦ. Як... Охоронці SkyMall побили проукраїнських активістів (відео)

15 липня 2017 року активісти громадського руху “Відсіч” влаштували проти відкриття магазину російського бренду Gloria Jeans акцію, яка обернулася бійкою з охороною ТРЦ.

Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook один з учасників акції , “охоронці Skymall напали на активістів, затягли їх в підсобку, били ногами і тягали по підлозі, забирали телефони”.

Просто зараз у SkyMall у Києві пікет з нагоди відкриття магазину російського магазину Gloria Jeans (Ростов на Дону). Акт…

Опубліковано Павлом Островським 15 липня 2017 р.

За словами активістки громадського руху «Відсіч» Катерини Чепури Facebook, одним з потерпілих виявився ветеран АТО Ніна Прокоп’єва. Її охоронці “ударили кулаком в обличчя”.

Це єдиний плакат, що вижив після сутички з охороною Скаймолу. Такого трешу не було навіть за часів Януковича. Максим Ков…

Опубліковано Kateryna Chepura 15 липня 2017 р.

Активісти також виклали на Youtube відео, на якому зафіксовано початок потасовки, де чітко видно, що все розпочала охорона, і як учасників акції насильно тягнуть в підсобку.

На ще одному відео видно, що відбувалося в підсобці і як одного з активістів заламують і кладуть на підлогу.

Після приїзду поліції, активісти написали заяви на неправомірні дії охорони.

Активісти Відсічі написали заяви на неправомірні дії охорони Скаймолу і вже залишили місце події. У одного з активістів,…

Опубліковано Відсіч 15 липня 2017 р.

Нагадаємо, що 13 липня, Служба безпеки України заявила про намір порушити кримінальне виробництво на російську мережу Gloria Jeans у зв’язку з роботою її фабрики в окупованому Луганську.

СБУ заводить справу на Gloria Jeans за фабрику в окупованому Луганську

Зроблено з Розробив AlexCSS