Главная > Новини > Новини партнерів > Спеціалісти GOLAW визнані кращими юристами у декількох напрямках
Спеціалісти GOLAW визнані кращими юристами у декількох напрямках Спеціалісти GOLAW визнані кращими юристами у декількох напрямках

Спеціалісти GOLAW визнані кращими юристами у декількох напрямках

Новини партнерівПрес-релізи
05.07.2017 0
The Best Lawyers in Ukraine 2018: партнерів GOLAW відзначено одними з кращих у найбільш актуальних юридичних напрямках. Щороку міжнародне рейтингове агенство The Best Lawyers,... Спеціалісти GOLAW визнані кращими юристами у декількох напрямках

The Best Lawyers in Ukraine 2018: партнерів GOLAW відзначено одними з кращих у найбільш актуальних юридичних напрямках.

Щороку міжнародне рейтингове агенство The Best Lawyers, найбільш об’єктивне джерело рекомендацій, обирає найкращих юристів. Цього року за результатами рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2018 керуючого партнера GOLAW Валентина Гвоздія та старшого партнера GOLAW Сергія Оберковича відзначено, як кращих одразу в декількох сферах: земельне, податкове, банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A, судова практика, нерухомість, інвестиції; партнера компанії Анжеліку Сицько відзначено в кримінальному праві. А також, Валентин Гвоздій був відзначений, як лідер практики «Земельне право та регулювання забудови».

Оцінка учасників рейтингу здійснюється колегами-юристами, які відзначалися кращими в рейтингах Best Lawyers минулих років. Далі результати проходять обробку спеціалістами видання. І лише при наборі достатньої кількості балів учасник потрапляє до списку. Тому відзнака у такій кількості номінацій для нашої фірми є показником професіоналізму команди та довіри клієнтів і партнерів.

Оцінювання кращих юристів у рейтингу Best Lawyers відбувається вже більше 20-ти років, а з 2006 року – видання стало міжнародним. Головна задача створення рейтингу – це допомога юристам та клієнтам у взаємному пошуці, щоб вибір кращого радника у кожній сфері права був обґрунтований та результативний.

Читайте також –  

GOLAW стала володарем Юридичної премії 2017 у номінації «Юридична фірма року в сфері комплаєнс»

Зроблено з Розробив AlexCSS