Главная > Новини > Конфликти > Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу
Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

КонфликтиНовиниНовини компаній
Цього разу представники громадських організацій придбали в Мегамаркеті простроченого товару на 10 000 грн. Активісти громадської організації Союз споживачів України спільно з журналістами українських... Наука не до користі: Мегамаркет знову опинився в епіцентрі скандалу

Цього разу представники громадських організацій придбали в Мегамаркеті простроченого товару на 10 000 грн.

Активісти громадської організації Союз споживачів України спільно з журналістами українських телеканалів відвідали один з магазинів мережі в Києві в пошуках простроченого товару. Як повідомляється в сюжеті телеканалу ZIK, рейд розпочався в рядах з алкоголем і вже через кілька хвилин на полицях супермаркету виявили  прострочені вино і горілку. Надалі, активісти також зібрали «урожай» простроченої ковбаси, сирів, шоколаду, та інших продуктів, з яким вирушили на касу супермаркету. В цілому вартість простроченого товару склала близько 10 000 грн. Подробиці – у відеосюжеті.

Это точно мега худший супермаркет Киева – #Мегамаркет!!!!!!!! Цена собранной просрочки больше 10 000 грн!!!!П.с. За отличный сюжет спасибо каналу ZIK (в лице журналиста Валерия Бакуса).

Опубліковано Максимом Несмияновим 22 червня 2017 р.

Це вже третій гучний скандал навколо мережі Мегамаркет за цей рік. У березні охорону одного зі столичних магазинів мережі звинуватили в побитті підлітка. Сам потерпілий – 15-річний Руслан Гусєв – розповідав, що спробував в магазині кілька горіхів, після чого охоронці супермаркету із застосуванням сили заштовхали його в службове приміщення. Очевидці інциденту викликали поліцію, з приїздом якої підлітка відпустили. При цьому потерпілий заявив, що його кілька разів ударили співробітники охорони. У самому Мегамаркеті підкреслили, що інцидент був «спланованою провокацією». Однак ця заява викликала ще більшу хвилю обурення в соціальних мережах і критику по відношенню до торгової мережі.

Пізніше, в травні цього року, після вживання в’яленої риби, придбаної в Мегамаркеті, від ботулізму помер 41-річний киянин. За даними Держспоживслужби, ще один випадок захворювання на ботулізм був виявлений у мешканця столиці, який з’їв в’ялену рибу з супермаркету мережі Караван.

Нагадаємо, не так давно співвласники мережі Мегамаркет Віктор Юшковський і Олег Вишняков розділили бізнес. Як повідомляла LIGA.netчотири з дев’яти київських активів – торгівельний центр і готель Космополіт, розважальний центр Ультрамарин і будівля, в якому розташований Мегамаркет на Петрівці, – перейшли в управління Олега Вишнякова. Решта п’ять – ТРЦ Термінал в Броварах, аутлет-центр Мануфактура, будівлі Мегамаркета на вулицях Горького, Сурікова і на четвертому кілометрі Одеської траси – старшому партнеру Віктору Юшковському. Він також контролюватиме роботу продовольчої мережі Мегамаркет і кінотеатрів Батерфляй.

Читайте також –

Помилка резидента: Найяскравіші помилки українських SMM-фахівців

Зроблено з Розробив AlexCSS