Arricano стала ланкою «Мережі доброчесності і комплаєнса»

Arricano стала ланкою «Мережі доброчесності і комплаєнса»

24.05.2017 03:52
  868
rau

19 травня 2017 року Arricano Real Estate Plc підписала Декларацію про створення всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнса.

Мета програми – сприяти формуванню культури ділової доброчесності в Україні, сприяти веденню прозорого бізнесу, підвищувати обізнаність про засади ділових відносин, заохочувати зацікавленість бізнес-співтовариства у протидії корупції.

Ініціювали створення мережі і першими підписали Декларацію про її створення 46 компаній – лідерів ділового співтовариства України, в тому числі Arricano Real Estate Plc, Nibulon, Siemens, METRO Cash&Carry Ukraine, Danosha, Victoria Gardens, Нова Пошта, Агромарс, Nobel, Astarta, Укрсиббанк, Кредобанк, British Council та інші, за активної підтримки Ради бізнес-омбудсмена, Організації економічного співробітництва та розвитку і Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

«Для багатьох компаній, особливо тих, чиї акції торгуються на біржі, очевидно, що чесне ведення бізнесу, прозорість і добропорядність, забезпечують розвиток і компанії, і економіки країни, – констатує Михайло Меркулов, CEO Arricano Real Estate Plc. – За рахунок прозорості бізнес-операцій і чесних правил гри формується здорове конкурентне бізнес-середовище, справедливі ринкові відносини. У такій атмосфері зростає якість товарів та послуг і розвивається ринок, посилюється економіка. Разом, в «Мережі доброчесності і комплаєнса», компанії, що розділяють такі підходи і принципи, зможуть більше. Є надія, що боротьба з корупцією буде системною».

Компанії взяли на себе зобов’язання не тільки дотримуватися принципів цілісного ведення бізнесу, бути прикладом у протидії корупції в прозорому управлінні бізнесом, але і сприяти починанням Мережі.

CEO Arricano Real Estate Plc звертає увагу на те, що багато підписантів Декларації реалізують принципи прозорого ведення бізнесу та партнерських бізнес-відносин давно, тому закономірна їх участь у створенні Мережі, зацікавленість у поширенні чесної культури бізнес-стосунків і боротьба з корупцією.

Корупція залишається основною перешкодою для економічного зростання України. «За даними Transparency International, Україна посідає 131 місце з 176 позицій в рейтингу сприйняття корупції. Створення мережі допоможе об’єднатися лідерам ділового співтовариства України, які усвідомлюють важливість прозорого бізнесу і готові стати прикладом для інших компаній. Ми будемо активно підтримувати діяльність Мережі», — говорить бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

Компанії-учасники Мережі зобов’язалися працювати над оцінкою антикорупційних ризиків компанії, впроваджувати політики протидії корупції та комплаєнс-програми, спрямовані на етичне поводження керівництва і співробітників, залучати представників бізнесу до публічних обговорень проблематики, яка виникає при забезпеченні прозорості та доброчесності, популяризувати діяльність Мережі.

Приєднатися до Мережі може компанія будь-якого розміру будь-якої галузі, яка поділяє підходи, цілі, принципи та завдання бізнес-спільноти, зафіксовані в Декларації.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку