Андреас Корнбергер – колумніст порталу Асоціації рітейлерів України

Андреас Корнбергер – колумніст порталу Асоціації рітейлерів України

22.03.2017 08:28
  519
rau

В рамках партнерського проекту екс-керівник дивізіону взуття та одягу компанії MTI Андреас Корнбергер підготує для RAU цикл публікацій.

Read in English

Ми раді повідомити, що Андреас Корнбергер, бізнес-консультант і колишній СЕО дивізіону взуття та одягу компанії MTI буде колумністом порталу Асоціації рітейлерів України. З 1 лютого цього року він залишив посаду керуючого директора в MTI і зайнявся розвитком власного консалтингового бізнесу – компанії KORNBERGER CONSULTING зі штаб-квартирою у Відні, Австрія.

Раз на місяць він буде надавати порталу цікаву інформацію про рітейл і ділитися досвідом і думкою про важливі специфічні теми та проблеми рітейлу.

У своїй першій колонці, публікація якої намічена на квітень, Андреас Корнбергер відповість на питання: «Чому кожному рітейлеру потрібна чітка стратегія і які ключові точки налаштування стратегії». Зараз він розповідає про себе, свою консалтингову компанію та послуги, що вона надає.

KORNBERGER CONSULTING заснована Андреасом Корнбергером після більш ніж 20 років роботи керівником вищої ланки і консультантом в найбільших компаніях сфери рітейлу. Останні три роки Андреас обіймав посаду СЕО дивізіону взуття та одягу компанії MTI, а також керував мережею магазинів Інтертоп в Казахстані.

Основна компетенція KORNBERGER CONSULTING – допомога рітейлерам і інвесторам у швидкому та практичному вирішенні викликів, з якями вони стикаються у процесі роботи. Девіз компанії: «Якщо ви не можете пояснити щось просто, ви не розумієте цього достатньо добре» (Альберт Ейнштейн). Андреас пропонує широкий спектр консалтингових послуг, спеціалізується на ритейлі, в тому числі на розвитку омніканальної та оптової торгівлі.

Основні послуги включають:

  • консалтинг і управління компаніями торгівлі, включаючи ті, що спеціалізуються на багатоканальних і оптових продажах;
  • консультування і підтримку компаній у виняткових випадках і підтримку менеджерів у кризових ситуаціях;
  • участь у роботі наглядової ради та надання консультацій (не виконавчих) компаніям торгівлі, включаючи ті, що спеціалізуються на багатоканальних і оптових продажах;
  • поради для інвесторів, які вклали в рітейл або планують інвестувати в сферу торгівлі;
  • поради і консультації для компаній, які хочуть розвивати оптовий бізнес в СНД.

Клієнти KORNBERGER CONSULTING – класичні торгові мережі і мультиканальні оператори – отримують стратегічні консультації та рекомендації, засновані на трьох принципах:

  • рекомендації завжди базуються на аналізі ситуації клієнта;
  • порада завжди практична, орієнтована на клієнта і може бути поширена на всю організацію клієнта;
  • Андреас пропонує супровід на етапі впровадження поради.

KORNBERGER CONSULTING гарантує збільшення вартості будь-якого роздрібного бізнесу. Це може бути досягнуто тільки шляхом реального уваги до деталей, тому що «рітейл – це деталі».

Андреас пропонує роздрібні концепції і рішення, які можуть бути виконані, які засновані на практичному досвіду, і завжди робить чіткий фокус на споживача, тому що клієнтоорієнтованість для нього не тільки красиве слово, але й спосіб мислення.

Найбільший ворог для рітейлу – це бюрократія, і це причина, по якій ви повинні завжди запитувати себе «Чи створює додану вартість те, що я роблю,?» Досвідчений консультант допоможе рітейлеру правильно поставити і відповісти на це питання, а також запропонує рішення по підвищенню ефективності.

Якщо у вас є які-небудь питання до Андреаса, можете зв’язатися з ним по електронній пошті andreas.kornberger@kornberger-consulting.at.

Читайте також –

Топ-10 глобальних споживчих трендів на 2017 рік


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку