ЦУМ Київ

ЦУМ Київ

ЦУМ Київ – перший та єдиний торговий об’єкт формату department store в Україні, який розташований у самому центрі Києва за адресою Хрещатик, 38. Загальна площа об’єкту становить 45 000 кв. м, орендна площа – 23 500 кв. м.

Сьогодні сучасний і прогресивний універмаг є провідним fashion рітейлером.

Власна закупівля ЦУМ становить близько 100 провідних світових брендів: Jimmy Choo, Versace, Giorgio Armani, Isabel Marant, Diane von Furstenberg, Barbara Bui, No21, Pierre Hardy, Nanushka, Pal Zileri, Bally та багато інших.

В ЦУМ представлено понад 1000 відомих міжнародних брендів у орендарів – Dolce&Gabbana, Valentino, Karl Lagerfeld, John Richmond, Hugo Boss, Escada, Luisa Spagnoli, Laurel.

На семи поверхах центрального універмагу представлені жіночі та чоловічі колекції одягу, взуття та аксесуарів, товари для дітей, нішева парфумерія та декоративна косметика, предмети для дому та інтер’єру. На 6-му поверсі розташований фуд-хол з кав’ярнями, ресторанами та кондитерськими – One Love Coffee, Egersund Seafood, M’ясторія, goodwine, Honey та інші.

В 2019 році планується відкриття нового преміального кінотеатру Multiplex на 7-му поверсі.

І вже цього літа на даху ЦУМ відкриється новий проект – Eden Rooftop Garden від Mantra Production, за участі легендарного архітектора Каріма Рашида. В просторі райського саду гостей буде очікувати насичена програма концертів та вечірок.

Вебсайт: http://tsum.ua/ua

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня