Торговельний центр Piramida

Торговельний центр Piramida

Торговий центр Піраміда – центр сімейної купівлі, розташований у Дарницькому районі Києва, в безпосередній близькості до станції метро «Позняки» і має зручні під’їзди з проспекту Бажана та вулиці Мишуги. Адреса об’єкту – вулиця Мишуги, 4. Відкрито у 2004 році, у 2008 було проведено капітальну реконструкцію другого поверху.

Реновацію ТЦ Piramida у Києві було розпочато у 2020 році, навесні 2021 року було збудовано нову торгову галерею, внаслідок чого загальна площа об’єкту збільшилась з 16 800 кв. м до 20 600 кв. м, з яких орендна площа складає майже 16 000 кв. м. Паркінг перед торговим центром повністю переплановано, оновлено та збільшено на 40 машиномісць.

Ключові орендарі – продуктовий супермаркет Сільпо, супермаркет електроніки Фокстрот, дитячий універмаг SMYK, ювелірний супермаркет Укрзолото, також представлені популярні одягові та взуттєві брендові магазини.

ТЦ Piramida входить до портфелю нерухомості інвестиційної компанії Dragon Capital, управління яким здійснює підрозділ Dragon Capital Property Management. Під його управлінням знаходиться 28 об’єктів комерційної нерухомості, з них 12 офісних центрів, 6 торгових комплексів та 10 логістичних комплексів, площею майже 650 000 кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Вебсайт: https://piramida.ua

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня