Від АТБ до Жито: Геннадій Буткевич відкрив у Житомирі свій перший ТЦ ( фотоогляд)

Від АТБ до Жито: Геннадій Буткевич відкрив у Житомирі свій перший ТЦ ( фотоогляд)

Сьогодні
  779
Дарія Осіїк

29 березня 2025 року в Житомирі відбулося часткове відкриття нового торгового центру Жито, збудованого компанією BGV Development, що належить співвласнику мережі АТБ Геннадію Буткевичу.

Попри початкову назву Place, торговий центр відкрився під назвою Жито.

Новий ТЦ має загальну площу 4144 кв. м, з яких орендна площа становить 3211 кв. м. Торговий центр складається з цокольного та першого поверху та обладнаний стоянкою на понад 150 паркомісць, яка розташувалася перед будівлею ТЦ.

Будівництво ТЦ Жито може коштувати щонайменше $1,5 млн, а приблизна окупність такого торгівельного центру становить 3-5 років.

Серед основних орендарів, які вже відкрили свої магазини: Sinsay та Andi (одяг і взуття). Також серед орендарів ТЦ є Prostor (магазин краси), Anabel Arto (білизна) та Аврора Максі. Головний якірний орендатор – магазин АТБ – ще готується до відкриття.

В будівлі ТЦ Жито подбали про доступність: всі входи виконані на рівні тротуару, без зайвих сходинок та парапетів. Також в ТЦ встановлено ліфт. 

Відкриття Sinsay викликало великий ажіотаж серед відвідувачів. Для дітей на вході були організовані розваги: роздавали повітряні кульки, робили солодку вату та аквагрим.

Нагадаємо, відкриття ТЦ Жито є частиною стратегії Геннадія Буткевича щодо розвитку мережі невеликих торгових центрів у регіонах України. Мета проєкту – завести в невеликі міста та районні центри відомі бренди та компанії.

На початку листопада 2024 року Геннадій Буткевич оголосив про партнерство з Saga Development у будівництві ЖК у Києві. Водночас він почав займатися двома новими проєктами: преміальним котеджним містечком під Києвом та мережею невеликих торгових центрів у регіонах України.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Житомир GO (@zhytomyr.go)

Експерти вважають, що в містечках з населенням від 10 000 людей у центрі та на заході України є потреба в невеликих ТЦ, які продаватимуть товари першої потреби. Такі торгівельні центри дешевше будувати, і вони не ставлять особливих вимог щодо архітектурної привабливості.

Джерело фото – Тут є місто


До останніх новин До популярних новин Підписатись на TG канал

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку