Retail Group в 2017 році має намір відкрити 15 супермаркетів ВК Експрес

Retail Group в 2017 році має намір відкрити 15 супермаркетів ВК Експрес

17.11.2016 11:06
  1141
rau

В цьому році мережа поповниться третьої торговою точкою формату «магазин у дома» під брендом ВК Експрес.

Про це RAU повідомила прес-служба Retail Group. Відкриття чергового маркету формату «магазин у дома» заплановано на 25 листопада в київському торговому центрі Дарниця за адресою проспект Соборності, 2/1-А. Сума інвестицій в розвиток мережі в 2016 році склала 1,6 млн грн.

Як зазначив директор з продажу ВК Експрес Сергій Дихнич, формат «магазину у дома» перспективний в нинішній ситуації завдяки позиціюванню в середньому і низькому цінових сегментах. «Серед плюсів з точки зору бізнесу можна відзначити порівняно низькі витрати на запуск такого магазину. З точки зору споживача — крокову доступність, наявність свіжих продуктів, економію часу», – підкреслив Сергій Дихнич.

Перший магазин формату в складі холдингу Retail Group відкрився в 2012 році. На даний момент кількість торговельних майданчиків ВК Експрес зросла до 13. Щодня мережа обслуговує в середньому 300 000 покупців.

«Ми бачимо свою місію в тому, щоб дати людям можливість швидко робити невеликі покупки. Тому асортимент наших магазинів складається з 2100 – 4000 товарів для задоволення щоденних потреб», – каже Сергій Дихнич.

Мета Retail Group на 2017 рік – відкрити додатково 15 супермаркетів формату «магазин біля дому» під брендом ВК Експрес.

Довідка. Retail Group керує торговими мережами Велмарт, Велика Кишеня, ВК SELECT, ВК Експрес в Україні, а також мережею супермаркетів Green Hills Market у Молдові. Загальна кількість працівників холдингу 7 000 чоловік по Україні та в Молдові.

Мережа ВК Експрес включає 13 торгових майданчиків в Києві. Мережа працює у форматі «магазин у дома» з площею супермаркету в середньому 2500 кв. м і асортиментом близько 3100 SKU. У магазинах мережі щодня роблять покупки близько 300 000 покупців.

https://rau.ua/persona/maksim-popov-velmart-kishenyu/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку