Огляд sport&outdoor: Puma, New Balance, Sport City та інші

Огляд sport&outdoor: Puma, New Balance, Sport City та інші

12.01.2024 08:30
  1775
Валерія Байда

Магазини Puma та New Balance з’явилися в місті, яке постійно знаходиться під обстрілом росії, за три місяці відкрито два нових магазини Sport City та інші новини рітейлу в сегменті спорта та активного відпочинку. 

Puma в харківському ТРЦ Nikolsky та в столичному ТРЦ Blockbuster Mall

Незважаючи на те, що місто Харків знаходиться під постійним обстрілом, життя тут триває. Місто розвивається і яскравий доказ – поява нових магазинів міжнародних брендів. Наприкінці грудня свої двері відкрив магазин Puma в ТРЦ Nikolsky на третьому поверсі. Нагадаємо, навесні 2022 року торговий центр зазнав ракетного удару, внаслідок якого були пошкоджені обладнання, внутрішнє оздоблення, елементи фасаду. У травні девелопер проекту Budhouse Group прийняв рішення про відновлення ТРЦ. Вже у червні був відкритий мінус перший поверх, а в середині вересня – перший та другий поверхи.

Також в грудні новий магазин Puma відкрив свої двері в столичному ТРЦ Blockbuster Mall, який здійснив перезапуск і анонсує стрімке поповнення новими орендарями.

New Balance в ТРЦ Nikolsky

На початку листопада 2023 році новий магазин міжнародного спорт рітейлера New Balance з’явився на третьому поверсі ТРЦ Nikolsky. Тут представлений широкий асортимент спортивного одягу та кросівок для різних видів діяльності, включаючи біг, тренування і повсякденне носіння.

Два нових магазини Sport City

За осінь-зиму 2023 року в мережі спортивного одягу та взуття Sport City стало на два нових магазини більше. В жовтні відбулося відкриття торговельної точки в Києві в ТРЦ Lavina Mall, площею 902 кв. м.

Другий магазин – в місті Лубни за адресою вул. Шевченка, 8. Площа нового двоповерхового магазину становить 384,4 кв. м. На першому поверсі розташовано колекції для чоловіків, на другому поверсі – для жінок і дітей.

Епіцентр отримав дозвіл на поглинання польського рітейлера Intersport

Управління з питань конкуренції та захисту прав споживачів Польщі дозволило власникам української мережі Епіцентр Галині та Олександру Герегам поглинути польського рітейлера Intersport. Про це пише УРТЦ. Наразі в мережі 35 магазинів в Польщі, а чистий прибуток, який компанія отримала за період з квітня 2022 року по березень 2023 року складає 239 457 злотих.

adidas приєднався до Асоціації рітейлерів України

У листопаді світовий лідер у галузі виробництва спортивних товарів adidas став преміям-членом Асоціації рітейлерів України. Наразі бренд представлений в Україні 39 магазинами та власним інтернет-магазином. В компанії працює понад 59 000 людей по всьому світу (з яких 500 – в штаті українського підрозділу), а обсяг продажів у 2022 році склав 22,5 млрд євро.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку