Новини fashion-рітейлу: Tan Jeans, Sinsay, House, Cropp та інші

Новини fashion-рітейлу: Tan Jeans, Sinsay, House, Cropp та інші

17.01.2024 08:45
  1219
Валерія Байда

Перший в Житомирі Sinsay, довгоочікуване відкриття House і Cropp в Одесі, розвиток українських брендів та інші новини сегменту модного одягу.

13-й MustHave – в Івано-Франківську

На початку грудня свої двері відкрив магазин MustHave в Івано-Франківську, який став 13-ю торговою точкою мережі. Також нагадаємо, що перед Новим роком мережа одягу разом з брендом Estro зробили колаборацію. Наразі вона доступна в усіх магазинах MustHave.

Магазин Sinsay – перший в Житомирі

Як пише УРТЦ, ТРЦ Глобал UA поповнився довгоочікуваним орендарем. Наприкінці грудня відкрив двері перший в місті магазин Sinsay, який належить польській групі LPP. Площа торговельної точки складає 875 кв. м.

Довгоочікуване відкриття House і Cropp в ТРЦ Riviera Shopping City

На початку листопада в одеському ТРЦ Riviera Shopping City повернулися ще два магазини польської групи LPP – House і Cropp. Про це торговий центр повідомив в дописі на сторінці Instagram.

Магазин Goldi в ТРЦ Sky Mall

На початку грудня магазин українського бренду Goldi відкрився в столичному ТРЦ Sky Mall. Нагадаємо, історія його почалася в далекому 1990 році, а створили його Галина та Олег Червонюки. В 2008 році компанія придбала промислового гіганта Льонокомбінат і почала свою історію власного виробництва.

Bianka тепер в ТРЦ Lavina Mall

На початку січня Bianka, магазин жіночої та чоловічої білизни, з’явився в ТРЦ Lavina Mall. Тут зібрано безліч улюблених брендів. Нагадаємо, що перша точка була відкрита у Львові 25 років тому.

Перша джинсова капсула від Андре Тана Tan Jeans

У бренду Andre Tan буде ціла лінійка джинсового одягу під назвою Tan Jeans. «Обличчям капсули Tan Jeans стала наша прекрасна українська акторка кіно та театру Анна Кошмал. Анна стала уособленням сучасної молодої жінки, яка встигає все і навіть більше. Саме про це наша лінійка, адже до неї окрім джинсів увійшли спідниці, що підкреслюють фігуру, ніжні сарафани та жилет, який можна стилізувати на будь-який смак», – йдеться в дописі на сторінці Instagram.

Магазин Arber в ТРЦ Gulliver змінює локацію

Український бренд Arber переїжджає в нову локацію в ТРЦ Gulliver, площею 140 кв. м. Мережа постійно оновлює колекції та розширює свій асортимент актуальними моделями на будь-який смак. Arber високо цінує не тільки комфорт своїх клієнтів, надаючи перевагу власному виробництву та якісному пошиттю – магазин також пропонує високий рівень сервісу.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку