Перший в області та місті: новий McDonald’s відкрився в Чернівцях

Перший в області та місті: новий McDonald’s відкрився в Чернівцях

01.07.2024 12:40
  410
rau

29 червня новий McDonald’s відкрився в іще одному обласному центрі —  в Чернівцях на вул. Героїв Майдану, 184. Заклад став першим в місті та області.

McDonald’s у Чернівцях має площу понад 605 кв. м та налічує 175 місць у залі та 136 на терасі.

Як і решта нових ресторанів мережі в Україні, чернівецький заклад має всі канали продажів, аби клієнти здійснювали і отримували замовлення максимально зручно. В залі працюють 12 цифрових терміналів самообслуговування, є сервіс обслуговування за столиком.

Автомобілісти зможуть придбати страви на McDrive. А за кілька тижнів після відкриття працюватиме також служба доставки McDelivery. Графік роботи ресторану — з 7:00 до 22:30, McDrive — з 5:00 до 22:30.  

З кожним новим відкриттям McDonald’s підтримує місцеві громади та створює робочі місця. У Чернівцях у ресторані працює близько 100 працівників.

Завдяки зручному розташуванню на пожвавленій транспортній розв’язці сюди легко заїхати по дорозі. Також поруч розташовані торговельний центр, АЗС та інші інфраструктурні об’єкти, тому заклад стане зручним місцем, щоб перекусити між іншими справами.  

Ресторан працюватиме за розширеними правилами безпеки, яких неухильно дотримуються всі заклади мережі в Україні. Під час повітряної тривоги він зачинятиметься, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.

Нагадаємо, ресторан у Чернівцях — перший заклад, який відкривається у 2024 році. Тепер в Україні 101 працюючий ресторан, а мережа загалом налічує 118 закладів. І план на 2024 рік передбачає відкриття 6 ресторанів. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку