EVA відкрила нові магазини у Хмельницькій та Донецькій областях

EVA відкрила нові магазини у Хмельницькій та Донецькій областях

23.11.2016 11:57
  1354
rau

Нові торгові точки EVA почали роботу в Хмельницькому, Покровську і Новогродовці.

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. 22 листопада відкрився магазин мережі в Хмельницькому за адресою проспект Миру, 72/5. Це третій об’єкт EVA в місті, і сьомий – в області. Його площа становить 156 кв. м.

22 і 23-го листопада розпочали роботу нові об’єкти рітейлера в Донецькій області: у Покровську (Червоноармійську) за адресою мікрорайон Лазурний, і в Новогродовці за адресою вул. Горького, 27. У Покровську також відкривається третій магазин рітейлера. Його торгова площа становить 139 кв. м. В Новогродовці з’явився перший магазин мережі торговою площею 144 кв. м. Після відкриття цих об’єктів у Донецькій області налічується 27 торгових точок EVA.

Довідка. На 23 листопада Лінія магазинів EVA працює в 23 областях України і включає 427 магазинів. Магазини мережі пропонують великий асортимент косметики, продукції по догляду за обличчям та тілом, засоби особистої гігієни, побутової хімії, біжутерії та аксесуарів.

Компанія працює на ринку рітейлу з 2002 року.

Магазини мережі представлені у 23 областях України: Дніпропетровській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Донецькій, Чернігівській, Житомирській, Львівській, Луганській, Хмельницькій, Тернопільській, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Рівненській, Чернівецькій.

Загальна торговельна площа мережі понад 60 000 кв. м. Кількість співробітників більше 3500.

https://rau.ua/news/regional/eva-otkryla-chetyre-novyh-magazina/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку