Міністерство торгівлі США запрошує рітейлерів-виробників на стажування в рамках програми SABIT

Міністерство торгівлі США запрошує рітейлерів-виробників на стажування в рамках програми SABIT

12.04.2017 11:39
  981
rau

Спеціальна американська програма ділових стажувань «САБІТ» Міністерства торгівлі США розробила програму «Мода: дизайн і маркетинг» для 18 фахівців в даній галузі з Євразії. Стажування пройде з 5 по 23 серпня.

Read in English

Спеціальна Американська Бізнес-Інтернатура (SABIT) Міністерства торгівлі США запрошує взяти участь у стажуванні “Мода: дизайн і маркетинг одягу” дизайнерів і компанії виробники чоловічого і жіночого одягу, які вже мають свій бутік, магазин або шоу-рум. Програма стосуватиметься тем – маркетинг, ланцюжок поставок, створення власного бренду і збільшення обсягу продажів модного одягу.

В рамках програми САБІТ пройшли успішне навчання понад 6000 менеджерів і вчених з країн Євразії, Південної Азії, Північної Ірландії, Латинської Америки, Африки та Близького Сходу. САБІТ надає учасникам можливість ознайомитися з галуззю та її регулюванням, встановити контакти для подальшого ділового співробітництва, дізнатися про інноваційні технології, обладнанні та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес методи.

Групове стажування триватиме 2, 5 тижні і почнеться з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавством, стандартами, сертифікації, складання бізнес-планів, міжкультурних комунікацій і переговорів, а також управління бізнесом і асоціацією. Далі підуть відвідування американських компаній і експертів в індустрії моди, а також зустрічі з галузевими асоціаціями. Учасники також відвідають найбільшу виставку в світі моди, MAGIC.

Кандидати, які подають заявки на участь, повинні займати посаду зі значним рівнем відповідальності і мати значний досвід роботи в даній галузі. Програма буде проходити англійською мовою з синхронним перекладом на російську. Учасники повинні вільно говорити або англійською, або російською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ

Заповнена анкета повинна супроводжуватися рекомендаційним листом за підписом керівника компанії, який повинний містити опис посадових обов’язків здобувача в даний час і дозвіл на участь у програмі в зазначені терміни. Якщо претендент сам є директором організації, до анкети необхідно додати рекомендаційний лист від бізнес-партнерів із коротким описом спільних проектів. Обидва документи повинні бути англійською і російською мовами. Не надсилайте копію вашого паспорта. В анкеті є питання, де ми просимо вас підтвердити, що у вас є діючий міжнародний паспорт. У випадку, якщо вас оберуть на стажування, ми попросимо вас надіслати копію першої сторінки вашого міжнародного паспорта.

До анкети необхідно прикріпити недавню фотографію паспортного розміру.

Розгляд та відбір кандидатів на участь у програмі здійснює Міністерство торгівлі США, виходячи з рівня освіти, професійних здобутків та досвіду роботи в галузі. Остаточне рішення щодо складу навчальної групи приймає Програма «САБІТ» у Вашингтоні. Фіналісти, які успішно пройшли конкурс, будуть повідомлені координаторами програми «САБІТ» в Москві і Києві. Знання англійської мови корисно, але необов’язково – 2 перекладачі, що працюють з групою, будуть забезпечувати послідовний переклад на російську. Відібраним кандидатам до початку стажування необхідно скласти коротку презентацію про свою компанію.

Звертаємо вашу увагу, що програма SABIT проведе комплексну перевірку, як вашої кандидатури, так і вашої компанії, використовуючи різні засоби, включаючи пошук в Інтернеті, звіти бюро кредитних історій та іншої бізнес-інформації про компанії, через Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США та інші джерела. Ваша кандидатура не будете розглядатися при виявленні будь-яких правових та етичних проблем або дії санкцій щодо вас і вашої компанії. Якщо ви вже були запрошені, ваше запрошення може бути анульовано, або ж ви можете бути виключені з програми, якщо ви вже знаходитеся в США. Подібна перевірка програми SABIT зачіпає тільки важливі питання, пов’язані з санкціями уряду США або серйозними правовими та етичними проблемами, і лише в рідкісних випадках призводить до негативних результатів.

Учасникам програми Уряд США організує та оплатить переліт зі Стамбула, Києва чи Москви в США та назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку на випадок екстреної необхідності і стипендію в розмірі 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь період стажування. Кожен учасник повинен самостійно прибути до призначеного місця вильоту і мати при собі дійсний закордонний паспорт. Всі учасники Програми «САБІТ» здійснюють поїздку по діловій візі, яка забороняє отримання зарплати або гонорару. Візовий збір, витрати, пов’язані з отриманням візи в США учасники виробляють самі. Учасникам Програми «САБІТ» не дозволяється займатися пошуками роботи в США. Ніхто з членів сімей не можуть супроводжувати учасників стажування у США.

Під час стажування учасники проживають в одному готельному номері з іншим учасником групи тієї ж статі.

Будь-яке спотворення інформації, наданої кандидатом усно або письмово, буде служити підставою для негайної дискваліфікації і виключення з програми «САБІТ», навіть якщо учасник вже був обраний на програму. Подаючи анкету, ви погоджуєтеся з умовами та правилами програми.

АНКЕТИ НА КОНКУРС ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО КІНЦЯ ДНЯ 2 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

Для претендентів з Азербайджану, Грузії, Молдови і України, повний комплект документів, бажано одним файлом в форматі .pdf. (анкета з фотографією та рекомендаційний лист англійською та російською мовами) необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну адресу координатора програми САБІТ в Києві, Наталії Шкнеєвій, Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел: + 38 044 521 5222; Мобільний: + 38 095 274 02 15


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Metro Україна доєдналась до масштабного проєкту зі збору використаних батарейок різних типів за ініціативи “Батарейки, здавайтеся!”

Metro Україна доєдналась до масштабного проєкту зі збору використаних батарейок різних типів за ініціативи “Батарейки, здавайтеся!”

 У кожному торговельному центрі незабаром з’являться спеціальні контейнери. Компанії, що є власником бренду...
time icon  
  53
Усі новини ринку