Черговий магазин TOP SECRET відкрився в ТЦ Globus

Черговий магазин TOP SECRET відкрився в ТЦ Globus

24.11.2016 02:20
  721
rau

Торгова точка польського рітейлера TOP SECRET зайняла площу 180 кв. м в першій лінії ТЦ.

Про це RAU повідомила прес-служба торговельного центру. Асортимент монобрендового магазину включає більше 50-ти категорій чоловічого та жіночого одягу, взуття та аксесуарів: блузи, сукні, сорочки, верхній одяг і т. д. Це 33-й магазин польського бренду в Україні. Загалом мережа налічує понад 300 магазинів в Польщі, Болгарії, Чехії та інших країнах.

«TOP SECRET став одним з якірних орендарів ТЦ Globus, зміцнивши тенант-мікс в сегменті фешн. У бренда вже сформувалася своя лояльна аудиторія покупців, і ми впевнені, що з відкриттям магазину в ТЦ Globus ця аудиторія стане ще більше – за рахунок зручного місця розташування нового магазину і високих показників трафіку ТЦ», – коментує Вікторія Дерій, менеджер департаменту оренди ТЦ Globus.

Довідка. ТЦ Globus – перший професійний торговвельний центр в Україні. Загальна площа об’єкта – 35 400 кв. м. З 2008 об’єкт належить і управляється однією з найбільш великих європейських приватних інвестиційних компаній – London & Regional Properties.

TOP SECRET – польський бренд casual одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків і жінок. В Україні працює 33 магазину мережі, загалом мережа налічує 300 магазинів в Польщі, Болгарії, Чехії та інших країнах.

Друга сесія RDBS-2016: «Експансія міжнародних брендів в Україну»


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку