H&M, Atmosphere и ZARA – найпопулярніші бренди одягу осені в UAnet

H&M, Atmosphere и ZARA – найпопулярніші бренди одягу осені в UAnet

24.11.2016 04:58
  2516
Ukrainian Retail Association

Онлайн-платформа з обміну одягу Shafa.ua проаналізувала активність 250 000 користувачів в період з 1 вересня по 20 листопада і склала топ-10 найпопулярніших брендів серед українських жінок.

За даними Shafa.ua, безумовним лідером як за кількістю розміщених на порталі товарів, так і за кількістю угод, став шведський бренд H&M. При цьому, H&M один з двох брендів у списку, що не мають офіційних представництв на території України. Більш того, H&M – єдиний бренд рейтингу, який ніколи не був представлений в Україні офіційно. Другий бренд, River Island, в 2014 році закрив всі магазини в Україні.

veshhi-obshhayaya_1

Таким чином, крім загальних модних трендів осені-2016, дана статистика показує наскільки затребувані брендів H&M і River Island в українському рітейлі і яку кількість покупок могли б зробити українки в їх магазинах на території України. Поки ж всі ці люди змушені купувати товари H&M і River Island через інтернет-магазини або при поїздках за кордон.

Крім H&M і River Island, в рейтинг найбільш популярних брендів увійшли Atmosphere, Zara, New Look, Next, Mango, Marks&Spencer, George, Bershka і TopShop.

Довідка. Shafa.ua – українська онлайн-платформа з продажу й обміну одягу і аксесуарів. На даний момент налічує понад 250 000 зареєстрованих користувачів, з яких більше 50 000 є активними продавцями. Shafa була заснована в 2013 році київськими підприємцями Антоном Єрмоленко (СЕО) і Ігорем Гуменюком (СТО). Ідейним натхненником проекту є Андрій Логвин, СЕО проекту modnaKasta, що згодом став інвестором і партнером Shafa.ua.

Аналітика Nielsen: які програми лояльності рітейлерів обирають українці

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку