Головна > Досвід > Історія вихідного дня > Реклама тижня: Фокстрот, Алло, Oreo, IKEA та рімейк на «Дзвінок»
Реклама тижня: Фокстрот, Алло, Oreo, IKEA та рімейк на «Дзвінок»

Реклама тижня: Фокстрот, Алло, Oreo, IKEA та рімейк на «Дзвінок»

Щотижня з’являються нові креативні та цікаві рекламні ролики українських і зарубіжних брендів. У цій рубриці ми збираємо найкращі.

Цей текст доступний також російською мовою

Фокстрот

Фокстрот створив рімейк відомого фільму жахів «Дзвінок» (The Ring). В новій рекламі рітейлера обіграли одну з найбільш ефектних сцен із дівчиною, яка вилазить з телевізора. Але на відміну від фільму, тут події відбуваються в магазині електроніки Фокстрот і головна героїня не стільки шокує, скільки сама шокована надзвичайним вибором телевізорів.

Алло

Алло випустили рекламну кампанію в стилі фентезі «Солодка знижнямба». Глядачі опиняються у світі, де настав справжній «позитиць»: рожеві острови, хмари солодкої вати і гаджети, які легко можна зібрати прямо в небі. Залишилося тільки вибрати, хто вас туди домчить: казковий нарвал чи може упряжка з драконом.

Samsung

Samsung зняли пародію на класичну рекламу Chanel №5 з Бредом Піттом 2012 року. Безглузда закадрова мова, доповнена виконанням вражаючих гімнастичних вправ – все в дусі рекламних кліше духів. Відео присвячене новій пральній машині Samsung Eco Bubble і створеним, на додаток, до неї парфумам, які пахнуть щойно випраною білизною.

IKEA

IKEA закликає зробити кухню місцем витонченого мистецтва. Для цього в своєму новому відео рітейлер поєднав процес приготування їжі з хореографію. Сімейна пара виконує епічні па кухнею під музику знаменитої опери «Кармен» Жоржа Бізе. Залишається найменше – завести й собі таку велику кухню, як в рекламі.

Oreo

Бренд Oreo присвятив нову рекламу важливості підтримки ЛГБТ-підлітків їх батьками. Ролик “Гордий батько” розповідає про любов двох дівчат і труднощі прийняття одностатевого зв’язку їх близькими. Члени ЛГБТ-спільноти були задіяні на всіх етапах зйомки, включаючи головних героїнь, які є парою в реальному житті.

Читайте також

Реклама тижня: Samsung, Jack Daniel’s, Nike, Burger King та сосиски з обличчям Потапа

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора