Майбутнє сьогодні: піца, створена штучним інтелектом

Майбутнє сьогодні: піца, створена штучним інтелектом

17.02.2023 10:57
  2359
rau

Мережа ресторанів 1708 Pizza dі Napoli перша в Україні створила піцу Futuro за допомогою штучного інтелекту Chat GPT.

«Ми слідкуємо за тим, куди рухається світ, тому швидко реагуємо і проводимо експеременти. Кожна страва — це відповідь на те, що відбувається поруч з нами в цей момент. Наша ціль — бути справжніми і помічати переваги технологічного розвитку», – говорить керуючий партнер мережі 1708 Володимир Гнатюк.

Нещодавно команда обговорювала з штучним інтелектом, яку страву можна створити і додати в меню, виходячи з концепту та географії мережі. Штучний інтелект Сhat GPT придумав піцу Futuro. Шеф-кухар підтримав ідею, тому таку інноваційну піцу вже можна куштувати в закладах мережі у Львові та Києві.

До складників ШІ відніс томатний соус, пепероні, моцареллу, карамелізовану цибулю, в’ялені томати, руколу та пікантний козячий сир.

Вийшла естетична і смачна страва, де поєднується солодкий, солоний, гострий та вершковий смаки; ці поєднання підходять для гурманів, які люблять складні смаки.

Довідка. Перший заклад 1708 Pizza dі Napoli було відкрито в грудні 2019 року. Зараз мережа включає сім закладів: два у Львові та п’ять в Києві

1708 — це про прогресивних, ідейних, легких людей, які відчувають тенденції і знають, коли вчасно вступати в гру.

У липні 2021 року стали фіналістами національної ресторанної премії “Сіль” в номінації “Найкраще міське кафе”.

У вересні 2022 року мережа встановила Рекорд України “Піца з найбільшою кількістю крафтових сирів” (національним реєстром зафіксовано 105 крафтових сирів на одній піці).

У грудні 2022 року запустили соціальний проект Dog’s pizza, яка розроблена відповідно до потреб наших улюбленців і погоджена з нутриціологами та ветеринарами та прибуток від якої йде на підтримку притулку “Домівка врятованих тварин”.

Соціальні мережі:

https://instagram.com/1708pizza

https://m.facebook.com/1708pizza/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку