У Києві заморозили ще одне будівництво: аутлет-містечко Троєщина

У Києві заморозили ще одне будівництво: аутлет-містечко Троєщина

01.03.2018 12:20
  352
rau

Аутлет-містечко Троєщина планували ввести в експлуатацію в 2018 році. Тепер терміни знову перенесли.

Про це повідомляє інформаційне агентство Interfax-Україна. Аутлет-містечко Троєщина розташоване в Києві на вулиці Братиславській, 52-б, поруч з однойменним ринком. Площа об’єкта – 6000 кв. м, він являє собою 36 двоповерхових павільйонів площею 100-200 кв. м кожен, а його інфраструктура буде включати павільйон для виставок і конференцій, кафе, паркування на 80 машиномісць.

Згідно з даними консалтингової компанії UTG, аутлет-містечко Троєщина планували відкрити в 2018 році, але будівництво зупинилося після заливки фундаменту.

За даними веб-сайту компанії DK, інвестором проекту виступає Микола Єрмаков.

Згідно з інформацією КМДА про оренду комунальної землі, ділянку під забудову на вул. Братиславській, 52-б орендує ТОВ “ОГМ Будсервіс” (Київ). Площа ділянки становить 0,6 га, цільове призначення – будівництво та експлуатація виробничої бази, орендна ставка – 2%.

ТОВ “ОГМ Будсервіс” зареєстровано в 1997 році, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, статутний капітал складає 10 000 грн. За даними Держреєстру, власниками ТОВ є Алла і Марина Єрмакови (70% і 30% відповідно).

Архітектурна студія DK створена в 2005 році, надає послуги з архітектурного планування. Архітекторами компанії вказані Володимир Свечников, Дмитро Чулков і Катерина Єрмакова. За даними Держреєстру, М. Єрмаков, який виступає інвестором проекту, також є директором іншої будівельної компанії – ТОВ “ОГМ Будсервіс ЛТД” (Київ) з ​​статутним капіталом 30 500 грн. Власницею ТОВ вказана А. Єрмакова.

Читайте також –

Varus може стати якорним орендарем нового ТЦ Вавилон в Білій Церкві


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку