Міжнародний ритейлер Metro AG оптимізує структуру Ради директорів

Міжнародний ритейлер Metro AG оптимізує структуру Ради директорів

16.05.2024 10:35
  1252
Дарія Осіїк

Metro AG провела важливі зміни у складі правління, які націлені на підвищення операційної ефективності та збільшення обсягів гуртових продажів.

CEO Групи, Штеффен Ґройбель, очолить Metro Франція та увійде до складу правління Metro Німеччина. Він також продовжить відповідати за онлайн-маркетплейс Metro Markets and Dish.

Штеффен Ґройбель

Крістіане Гізен обійме посаду операційного директора та буде відповідальною за всі інші країни Metro і збереже за собою роль директора з питань праці. На попередніх місцях роботи Крістіане вже мала досвід операційного управління міжнародною компанією. 

Крістіане Гізен

Рафаель Гассет, наразі операційний директор, відповідальний за регіональне управління в Раді директорів, покидає компанію за взаємною згодою сторін.

Metro Україна тепер буде входити до центрального кластеру Групи, партнером якого стане Атіла Йенсен. 

Атіла Йенсен

Член правління Клод Саррай, директор з клієнтського досвіду та мерчандайзингу, покидає Metro, щоб зайняти керівну посаду в іншій компанії. На його місце призначений Гійом Деруйтер. До цього часу він обіймав різні керівні посади в Metro, останнім часом він відповідав за управління всіма фахівцями FSD в групі.

Гійом Деруйтер

Фінансовий директор Групи, Ерік Рігер, згодом стане відповідальним за ІТ в (Metro Digital). 

Ерік Рігер

Ці зміни мають на меті підсилити проактивний підхід Metro AG до трансформації та адаптації бізнесу в умовах динамічного ринку та допоможуть зміцнити позиції компанії як лідера в галузі гуртової торгівлі. Це також підвищить ефективність роботи Правління Metro.

Всі зміни в Правлінні набудуть чинності з 1 червня 2024 року.

Довідка. Metro Україна вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами гуртової торгівлі Metro Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську та Житомирі; та трьома магазинами смарт-формату у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 20 років діяльності в Україні Metro Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн євро. Обсяг продажів компанії Metro Україна за 2022/2023 фінансовий рік (жовтень 2022 р. – вересень 2023 р.) склав 661 млн євро. Metro Україна входить до складу Metro. Більше інформації: www.metro.ua


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку