Онлайн-платежі в інтернеті: як безпечно розраховуватися карткою за товари та послуги

Онлайн-платежі в інтернеті: як безпечно розраховуватися карткою за товари та послуги

14.05.2024 10:46
  332
rau

Деякі люди з побоюванням ставляться до онлайн-платежів і неохоче залишають персональні дані в інтернеті, оскільки не хочуть стати жертвами зловмисників. Шахраї постійно вигадують нові схеми та урізноманітнюють інструменти. Щоб бути впевненими в безпеці грошових операцій, надавайте перевагу перевіреним платформам онлайн-платежів. Вони спрощують буденні фінансові питання та гарантують максимальний рівень безпеки безготівкових оплат. Подробиці — далі в матеріалі.

Шахрайство в інтернеті: що важливо знати українцям

Електронні платіжні сервіси застосовують безліч ресурсів, щоб зробити безготівкові операції зручними та безпечними. Проте шахрайські схеми еволюціонують, стають винахідливішими та витонченішими, адже націлюються на найрозповсюдженіші «точки болю» українців. Фінансові злочинці, що прагнуть заволодіти чужими коштами, домінують саме в інтернет-середовищі. Вони створюють сайти, схожі на вебресурси відомих маркетплейсів і банків, зламують акаунти. Вводити реквізити платіжних карток і паролі на фішингових ресурсах не можна — шахраї легко отримують конфіденційні дані користувачів та привласнюють їхні гроші.

Через ризик зіткнутися зі злочинцями деякі користувачі взагалі відмовляються здійснювати фінансові операції в інтернеті. Однак, небезпеку легко мінімізувати: обираючи перевірений сервіс онлайн-платежів, можна без зайвих проблем оплачувати товари, комунальні послуги, перекидати гроші з картки на картку тощо. Довіру українців багато років поспіль заслуговує платформа «Портмоне», що понад 20 років працює на FinTech- і e-commerce-ринку. У 2023 році компанія увосьме отримала золото в номінації «Найкращий сервіс онлайн-платежів» у рамках премії PaySpace Magazine Awards. 

5 причин здійснювати онлайн-платежі через Portmone

Існує щонайменше п’ять причин здійснювати електронні платежі за допомогою цієї платформи:

  1. Зручна взаємодія. Сервіс доступний цілодобово, тому ініціювати транзакцію можна хоч рано вранці, хоч пізно ввечері. Інтерфейс сайту і мобільного застосунку інтуїтивно зрозумілий, а підказки допоможуть не помилитися під час введення важливих реквізитів.
  2. Максимальна безпека. Portmone щороку успішно проходить PCI DSS аудит, що підтверджує безпеку онлайн-платежів. Для захисту персональних даних користувачів у цифровому потоці використовується технологія 3D Secure: підтвердження транзакцій здійснюється за допомогою одноразових паролів, що під час операції надсилаються виключно власникові платіжної картки на телефон. Якщо не ввести цей код, списання грошей не відбудеться.
  3. Швидке надходження коштів на рахунки одержувачів. Оплата здійснюється майже миттєво — гроші надходять адресатові протягом декількох хвилин. Лише в окремих випадках зарахування відбувається протягом декількох робочих днів.
  4. Різноманіття послуг. На сайті або в застосунку Portmone можна розрахуватися за комуналку, інтернет, телебачення, поповнити мобільний баланс і навіть оформити страховку на автомобіль. Це зручно, адже найважливіші розрахунки зібрані в одному місці.

Окрім того, зареєстровані користувачі Portmone можуть зберігати шаблони оплат, що пришвидшують наступні операції, налаштовувати автоплатежі та нагадування, щоб вчасно розраховуватися з постачальниками послуг.

Обирайте Portmone та будьте певними в безпеці онлайн-платежів. Не вагайтеся та користуйтеся сучасними інструментами, що допомагають спростити рутинні фінансові завдання.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку