Офер Керцнер: Правила життя та бізнесу власника ТЦ Даринок

Офер Керцнер: Правила життя та бізнесу власника ТЦ Даринок

15.11.2017 03:30
  2039
Ukrainian Retail Association

Один з найбільш успішних девелоперів на українському ринку розповів про особисту та командну мотивацію, свою формулу успішного підприємництва та розвиток Арт-заводу Платформа.

Засновник і власник компанії City Capital Group Офер Керцнер, в число проектів якого входять центр торгівлі Даринок та Арт-завод Платформа, в ході третьої зустрічі проекту #здивували розповів про свої правила життя та принципи ведення бізнесу. Портал MMR підготував тези виступів учасників цієї зустрічі. RAU публікє адаптовану версію матеріалу.

Про натхнення і формулу успіху в бізнесі

Я за характером підприємець і люблю створювати все з нуля. Причина, по якій я роблю бізнес в Україні, проста: я люблю цю країну і людей. Формула успішного підприємництва – зробити бізнес своїм хобі і насолоджуватися тим, що ти робиш.

Про мотивацію команди

Ми підтримуємо мотивацію співробітників як фінансово, так і «свободою дій». Основним стимулом для всіх, хто є частиною нашої команди, я вважаю можливість розвиватися.

Ми вчимо співробітників думати про заробіток в перспективі, а не прямо зараз, вчимо не дивитися на годинник, а грати в довгу.

Я не вірю в те, що бізнес може бути успішним, якщо країна неуспішна. Єдиний шлях стати успішною єдиною країною – це кожній людині навчитися робити щось на благо суспільства.

Про віру в себе і право на помилку

З Ізраїлю я прийшов з фразою Everything is possible. Немає нічого неможливого, і нам необхідно дати шанс молодому поколінню помилятися. Нам не відомо, звідки прийде успіх. Тільки так може з’явитися красива і гучна історія успіху, яка надихне країну.

Про бажану реформу в Україні

Якщо говорити про реформу найближчим часом на державному рівні, я б став винагороджувати людей, які роблять країну краще і значно підвищувати рівень зарплат державних службовців. А також голосно про них заявляти на всю країну.

Про боротьбу і творчість

В Ізраїлі, звідки я родом, були постійні проблеми з водою і електроенергією, плюс безперервна війна.

Ми живемо в пустелі і боремося за життя кожен день. Мені захотілося, щоб люди перейняли досвід моєї країни і, незважаючи на всі випробування, створювали щось нове і потрібне.

Тому в кінці 2013-го року, коли в Україні почали відбуватися стрімкі зміни, ми вирішили створити Арт-завод Платформа, в основі своїй, – майданчик з інфраструктурою, де змогли б працювати, надихатися і реалізовувати свій потенціал креативні люди. Я б сказав, що ми запустили платформу для новаторів, яких ми підтримали фінансово, юридично і всіма іншими необхідними ресурсами, надавши комфортне місце для творчості зі смачною їжею, фестивалями, креативною творчістю, навчальними програмами та IT-стартапами.

Про майбутнє Арт-заводу Платформа

У найближчому майбутньому Арт-завод Платформа стане інноваційної екосистемою, «містом в місті», з великим бізнес-центром, де будуть не тільки офіси для найсучасніших підприємств, але і великі площі для громадських просторів, сучасним житловим комплексом для молодих людей, які все частіше хочуть втекти від галасливої метушні центру, шопінг-просторами, арт-галереями і творчими майстернями, ресторанами, простором для заходів та багатьма іншими надихаючими елементами інфраструктури.

ДжерелоMMR

Читайте також – 

Дмитро Кримський, Good Wine: Навчіться прощати. Це вище благо


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку