За I квартал 2024 року Varus сплатив 364,9 млн податків

За I квартал 2024 року Varus сплатив 364,9 млн податків

10.05.2024 10:30
  542
Валерія Байда

Тільки за І квартал 2024 року мережа супермаркетів Varus сплатила 364,9 млн гривень податків до державного бюджету. Для порівняння: за весь 2023 рік сума податків та зборів, сплачена компанією, склала 1,1 млрд гривень.

За останні роки сплата податків бізнесом стала не тільки вимогою законодавства. Це ще й шлях справою продемонструвати свою підтримку державі у складний час.

Попри воєнні виклики, українські бізнеси продовжують робити свій значний вклад у підтримку економіки України. Ритейл залишається одним з основних джерел наповнення бюджету України шляхом сплати податків. За попередній рік провідні компанії галузі сплатили понад 28 млрд грн податків, зокрема у вигляді ПДФО, військового збору та ЄСВ.

“Ми у Varus розуміємо: потужна економіка України — це запорука розвитку та надійний тил для військових, які захищають нашу країну. Тож висловлюємо велику вдячність нашим клієнтам, завдяки яким ми маємо змогу продовжувати працювати, сплачувати податки та поповнювати державний бюджет”, — коментує Марина Паніна, CFO Varus.

З початку повномасштабного вторгнення мережа супермаркетів Varus також не припиняє підтримку Збройних Сил України та гуманітарних проєктів. З 2022 року компанія сумарно перерахувала близько 40 млн грн на підтримку ЗСУ та інші благодійні ініціативи. Серед них — допомога ВПО, дітям-сиротам, безпритульним тваринам та багато іншого.

Мережа Varus продовжує свою роботу, щоб забезпечити українців якісними та доступними товарами. Це — один із прикладів свідомого українського бізнесу, завдяки якому створюються робочі місця для тисячі людей, а економіка України отримує потужну підтримку.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку