Повноцінний фарм-маркет: як виглядає нова торгова точка мережі Аптека 9·1·1 (фотоогляд)

Повноцінний фарм-маркет: як виглядає нова торгова точка мережі Аптека 9·1·1 (фотоогляд)

11.05.2024 09:00
  652
Дарія Осіїк

Керуючий партнер компанії Retail.Pro Артем Ретін на своїй сторінці у  Facebook зробив огляд нової двоповерхової торгової точки мережі Аптека 9-1-1, яка відкрилась за адресою вул.Хрещатик, 13 – у колишньому приміщенні супермаркету Varus. RAU публікує головне.

Відомо, що над дизайном нового об’єкту працювала креативна команда мережі разом з дизайнером та ритейл-консультантом Віталієм Степаненко.

Новий об’єкт виконано у форматі повноцінного фарм-маркету, де окрім лікарських препаратів представлено широкий асортимент БАД, корисних снеків, спортивного харчування, лікувальної косметики для обличчя, а також засобів і аксесуарів для догляду за волоссям та тілом. 

Основна особливість цього проєкту полягає у його багатоповерховості — два торгових поверхи та величезний склад у цокольному приміщенні — неодноразово викликали дебати між членами команди відкриття. Такі проєкти завжди значно складніші у реалізації за звичайні однорівневі.

У оформленні використано світлі кольори та натуральні матеріали, які гармонійно поєднуються з історичними елементами самого приміщення. А сучасне зонування, точкове освітлення та зручна навігація покликані створювати зручний купівельний досвід.

Головним завдання при створенні проєкту магазину було знайти збалансоване рішення між дизайном, зручністю для покупця та комфортом для персоналу. У таких технічно складних проєктах доволі складно з першого разу вгадати з асортиментом та заздалегідь пропрацювати всі нюанси. Багато процесів команда, разом з власниками мережі, відточує вже в процесі, особисто тестуючи сервіси та зручність конструктиву аптеки для відвідувачів.

З цікавого — у цій аптеці працює сервіс безкоштовного тестування шкіри. Після швидкої діагностики фармацевти допомагають підібрати клієнту комплекс препаратів для покращення стану шкіри обличчя.

Через кілька місяців після курсу лікування можна пройти тест повторно та побачити різницю. За кілька хвилин фармацевт наново протестує вашу шкіру, надасть поради, скоригує свої попередні рекомендації та, у разі необхідності, підбере новий догляд. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку