Головна > Новини > Новини партнерів > Kasta.ua і Meest починають масштабний кобрендинговий проект
Kasta.ua і Meest починають масштабний кобрендинговий проект

Kasta.ua і Meest починають масштабний кобрендинговий проект

KastaPost і Meest розширюють географію доставки категорій fashion і lifestyle.

Одне з ключових завдань оператора ринку електронної комерції – створити ідеальні умови для клієнта, при яких він не буде відчувати різницю між купівельним досвідом онлайн і офлайн. Наявність зручних примірочних є однозначно такою умовою. Для Kasta – оператора категорії товарів «Одяг і взуття» – це просто необхідність, яку вирішили ще у 2018 році зі створенням власного оператора KastaPost і відкриттям мережі відділень з примірочними.

«Так як відділення KastaPost затребувані, очевидно, що стратегія розвитку – це постійний пошук шляху до максимального покриття. Тому ми вирішили запропонувати співпрацю компанії Meest», – коментує подію керівник служби KastaPost Олександр Білоусов.

«Один з ключових напрямків розвитку для Meest – lifestyle сегмент, тому ми починаємо з другого кварталу реалізовувати стратегічні співпраці в національному масштабі. Першим кроком в досягненні наших цілей стало партнерство з Kasta, найбільшим гравцем українських fashion і lifestyle в b2c сегменті, – говорить керуючий партнер Meest Віталій Яницький. – 2020 рік – рік трансформації компанії Meest в Україні. З червня місяця нова команда бере вектор на створення нових продуктів і оновлення поточних. Одним із ключових напрямків трансформації команди GO.Meest є експансія нових продуктів Meest у ринок українського e-commerce».

Кобрендинговий проект передбачає відкриття з 18 травня 133-х нових відділень KastaPost на базі відділень Meest в 101-му місті України. Поряд з розширенням географії, важливо відзначити, що на нові відділення KastaPost масштабується весь перелік послуг – отримання посилок, примірка, оплата в терміналі, швидке повернення посилки клієнтом і моментальне (4 хвилини) повернення грошових коштів на банківську карту, KastaID, безкоштовна доставка для власників карти Black.

Читайте також –

Інтернет-гіпермаркет Kasta і поштовий оператор Justin оголошують про старт співпраці

Про автора