Компанія І.Б.С.: Управління готівкою – нові можливості для успішного бізнесу

Компанія І.Б.С.: Управління готівкою – нові можливості для успішного бізнесу

22.07.2020 07:30
  180
rau

Сучасні технології автоматизації обігу готівки дозволяють оптимізувати операційні витрати та збільшити продуктивність співробітників, зокрема, сфери рітейлу.

Цей матеріал доступний російською мовою

Сучасні реалії диктують нові правила, кидаючи виклики і технологіям, і персоналу. Змінюється все – від місця здійснення покупок до способу їх оплати. За останні роки клієнти стали масово використовувати цифрові гаджети, вільно діючи в інтернеті. При цьому вони стали вибагливими, хочуть отримувати швидкий, персоналізований сервіс та «бонуси» за лояльність.

Щоб відповідати вимогам сьогодення, бізнес повинен постійно підлаштовуватися під нові тенденції, регулярно працювати над зміцненням і оптимізацією всіх процесів.

Пандемія Covid-19 повністю змінила роботу роздрібної торгівлі по всьому світу – від вимушених закриттів до підвищених заходів гігієни та необхідності в соціальному дистанціювання. І незважаючи на стрімкий розвиток онлайн-сервісів і безготівкових платежів за останні роки, і особливо зараз, розрахунки готівкою є одним з основних засобів оплати.

За даними глобального звіту G4S за 2018 рік, готівка залишається найзатребуванішим платіжним інструментом на всіх континентах. Так, 75% країн повідомили, що готівкові кошти використовувалися в більш ніж 50% транзакцій. Згідно з європейською статистикою, трильйон готівкових платежів здійснюється щороку. При цьому 85% роздрібних розрахунків відбувається в готівковій формі.

В Європі 90% платежів менше 20 євро здіснюються готівкою, а в Україні – 69,3% грошових операцій проводиться через готівковий розрахунок.

При цьому витрати на прийом і обробку (перерахунок та інкасація) готівкових платежів складають чималу частку в загальному обсязі витрат. Персонал витрачає додатковий час на перерахунок готівки, а вагомий відсоток витрат на використання готівкових коштів приблизно відповідає витратам на персонал. До того ж втрачається дорогоцінний робочий час – до 48 годин проходить до зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок з моменту їх отримання.

У сфері фінансів обробка готівки «важить» в загальному кошику витрат більше, ніж в рітейлі. Проте, рітейл має великий потенціал для підвищення ефективності бізнесу. Звичні платежі готівкою в закладах роздрібної торгівлі передбачають тісну взаємодію персоналу та клієнта. Незважаючи на заклики відмовитися від використання готівки в розпал пандемії, покупцям необхідно надати можливість здійснювати оплату різними способами, зручними і доступними кожному. Клієнти досі обирають оплату готівкою і для багатьох це єдиний доступний спосіб.

Компанії, які відмовляються приймати готівку в якості оплати за послуги, суттєво ризикують втратити частину клієнтів.

Використовуючи досвід, накопичений за 15 років роботи на українському ринку, компанія І.Б.С. пропонує індивідуальні рішення, виходячи з потреб конкретного замовника, як для фінансових установ, так і для рітейлу. Банкомати і термінали самообслуговування від компанії Diebold Nixdorf, а також електронні касири, лічильники/сортувальники/пакувальники банкнот і монет компанії GLORY вже добре себе зарекомендували на ринку фінансів. Для рітейл галузі зараз час депозитного та рециклінгових обладнання GLORY серії CASHINFINITY.

Устаткування легко інтегрується в діючу точку продажів для оплати клієнтами своїх покупок і забезпечує функції перерахунку, перевірки автентичності, автоматичної видачі здачі клієнту після завершення платіжної операції. Персоналу більше не потрібно торкатися готівки, що забезпечує дотримання соціального дистанціювання і правил гігієни в точці оплати. Незалежно від обороту готівки у вашому магазині, рециклінгове обладнання GLORY мінімізує ризик передачі вірусу при оплаті, скорочує помилки при перерахунку, прискорює операції з готівкою, покращує якість обслуговування клієнтів і збільшує операційну потужність.

Перевірено покупцями у всьому світі. Підтверджено українськими рітейлерами.

Читайте також –

Компанія «І. Б. С.» (Інноваційні Банківські Системи) стала партнером Асоціації рітейлерів України


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку