Мережа Галицька Свіжина відкрила свій ювілейний 50-й магазин (+фото)

Мережа Галицька Свіжина відкрила свій ювілейний 50-й магазин (+фото)

03.08.2023 02:35
  1928
Микола Маранчак

Новий магазин однієї з найбільших м’ясних мереж на заході Україні почав роботу в Бориславі Львівської області, на вул. Коваліва, 35 А. Візуалізацію магазину виконали у вигляді змагань автоперегонів.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, площа магазину складає 130 кв. м. В асортименті магазина понад 420 найменувань свіжого м’яса, ковбасних виробів, заморожених напівфабрикатів, кулінарії та супутні товари. Крім того, покупці знайдуть на полицях власний імпорт добірної продукції з Італії та Іспанії.

«Це особливий момент для нашої компанії, тому я хочу щиро подякувати кожному покупцю за довіру. Без них наш успіх не був би можливим», – сказав з нагоди урочистого відкриття засновник компанії Тарас Лисий.

Інтер’єр магазина виконано в сучасному концептуальному стилі. “Прагнення до перемоги” – девіз ідеї, яку візуалізували у вигляді змагань автоперегонів. “Цікаві колоритні персонажі припали до вподоби дитячій аудиторії, а молодь залюбки селфиться з ними”, – говорять в компанії.

«Наша команда невпинно працює, щоб зробити мережу Галицька Свіжина місцем, де кожен зможе насолоджуватися продукцією найвищої якості. Ми прагнемо стати частиною повсякденного життя наших покупців, де вони знаходитимуть радість і задоволення», – сказав комерційний директор мережі Андрій Кузьмич.

В планах мережі Галицька Свіжина відкриття ще щонайменше чотирьох магазинів до кінця 2023 року.

Нагадаємо, ТМ «Галицька Свіжина» почала свою історію дев’ять років тому. Наразі це не лише потужне підприємство по переробці м’ясопродуктів та виготовленню м’ясних виробів, а й мережа магазинів, яка складається з 50 торговельних точок. Власник і генеральний директор мережі – Тарас Лисий.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку